4 tajné úkryty neverných mužov

4 tajné úkryty neverných mužov
4 tajné úkryty neverných mužov Thinkstock

Trápi vás podozrenie, že vás manžel podvádza? Chceli by ste ho pristihnúť pri čine? Zisťovali sme za vás utajené miesta neverníkov, kde sa skrývajú so svojimi milenkami.

Kde asi zvyknú brávať neverní manželia svoje tajné lásky? No v prvom rade určite tam, kde by vás nikdy nezobral alebo kde ste s ním nikdy neboli.

Kaviarne a reštaurácie mimo mesta či okres

Schovať sa, čo najďalej od očí manželky alebo jej či prípadne spoločných známych. Býva to tým ľahšie, čím väčšie je mesto, v ktorom manželský trojuholník žije. Veľkomestská anonymita iba hrá v prospech milencov.

U milenky alebo jej priateľov

Ak má muž slobodnú alebo rozvedenú milenku, ktorá svoj vzťah nemusí pred nikým tajiť, tak hniezdočko lásky sa nachádza v jej byte alebo u jej priateliek, ktoré podporujú milencov.

Hotely a motely

Určite si spomínate na vaše začiatky vzťahu. Tiež ste sa možno tajne stretávali skrývajúc sa v tomto prípade pred rodičmi a snažili sa ukradnúť si kúsok súkromia či nájsť skrytý kútik na vaše spoločné intímne chvíle. Keby mohli rozprávať recepční v hoteloch o tom, koľko fiktívnych manželstiev uzatvorili v knihách návštev…

Víkendové chaty či byty, ktoré vlastní len váš manžel

Ak on alebo niekto z rodiny vlastní zabudnutú chatu, na ktorú spolu nechodievate alebo vás tam nechce zobrať, či poprípade byt, o ktorom nemusíte ani vedieť, takáto nehnuteľnosť sa stáva ideálnym miestom na spoločné stretnutia. Nie je ani žiadny problém prenajať si byt iba na tento účel.

Máte teda doma partnera, ktorého podozrievate z nevery? Tým, že ho budete špehovať či sledovať, sa nič nevyrieši. Rozmýšľať nad tým kde a ako si užíva s prípadnou milenkou tiež ničomu a nikomu nepomôže. No najmä vám nie. Práve naopak, budete len sama sebe prehlbovať utrpenie, ktoré prežívate zo zrady partnera.

Skúste priamu konfrontáciu a rozhovor. Aj keď je veľká pravdepodobnosť, že sa vám neprizná, väčšina žien ovláda na svojho manžela overený detektor lži. A bude aspoň vedieť, že o nevere tušíte a nie ste naivka, ktorá nič nevidí. Ako ďalej riešiť manželský trojuholník, to už je na každom z partnerov a danej situácii či prostredí.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom