Neviete, čo sa skrýva v novom partnerovi? Skúste ho prekuknúť týmito tipmi

Ako prehĺbiť sexuálne pocity
Foto: ilustračné, www.thinkstockphotos.com

Máte novú známosť a netušíte, čo sa v ňom skrýva? Skúste ho prekuknúť! Prezradíme vám ako.

Muži na začiatku vzťahu chcú na nás zapôsobiť. Vo fáze zoznamovanie preto mnoho vecí, ktoré o sebe prezradia, nemusia byť pravdou. Chcete vedieť, či je vaša nová známosť dobrý milenec? Dá sa to odhaliť. Treba si však všímať nasledujúce veci.

Otvorená komunikácia medzi partnermi je kľúčová pre dosiahnutie spokojnosti v posteli. Hovorte o svojich túžbach, fantáziách a potrebách a zistite, čo sa páči aj vášmu partnerovi. Vzájomné porozumenie pomáha objaviť nové spôsoby, ako zlepšiť váš vzťah.

Reč tela veľa prezradí

O tom, aký je v posteli, čo to prezradí aj reč tela. Je nervózny či pokojný? Nevyrovnaný muž má málo času na nežnosti. V milovaní neoplýva zrejme veľkým umením ani fantáziou. Ale príliš pokojný muž je zasa lenivý. Mal by byť radšej živý, čulý, no pokojný najmä vnútri.

Všimnite si aj jeho ruky

Má ruky ako lopaty? S tými vás ľahko oblapí, ale málokedy je ohľaduplný. Jemné ruky umelca? Môže byť nežný, ale aj precitlivený.

Vie vychutnať nápoj?

Všimnite si aj ako pije. Ako hrdina z westernov – šup a je to? Tak to bude aj so sexom. Naopak, keď si každý pohárik vychutnáva, potom ste vyhrali, lebo podobne si vychutná i vás! Takých mužov býva totiž málo.

Spýtajte sa na jeho hobby

Zistite, čo ho baví vo voľnom čase. Rád si ľahne do trávy, pozerá do neba a sníva? Alebo rád pozoruje morské vlny? Potom si nájde čas na maznanie, na predohru. Čas na vás.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom