Horúci letný horoskop - VODNÁR

letný horoskop

Teplé dni budú pre znamenie Vodnár plné vzrušenia a nových stretnutí.

Letný horoskop pre znamenie Vodnár

Vzťahy a práca

Počas leta 2022 spoznáte tie správne kontakty a bude to práve muž, ktorý rozkýva vašimi citmi a zároveň vám pomôže napredovať vo vašej pracovnej kariére alebo nájsť nové zamestnanie. Pre zadané môže tento neznámy (alebo známy a doteraz nepovšimnutý) znamenať vážnu hrozbu pre ich súčasný vzťah. Záleží len na vašom rozhodnutí, ktorou cestou sa budete uberať po skončení leta.

Na prelome mesiacov vás čaká cestovanie a nové stretnutie. Budete oplývať sexepílom, ktorému málokto odolá. To je presne to, čo potrebujete, aby ste si zdvihli sebavedomie, ktoré dostalo v predchádzajúcich mesiacoch zabrať.

Nová známosť vás posunie a konečne nadriadení ocenia vašu doterajšiu prácu. Je však leto, čas oddychu, tak prestaňte už myslieť iba na prácu a sústreďte sa aj na svojich najbližších. Chýbate im!

Len pre zadané – Partner sa vám zdá akýsi čudný. Možno je to preto, že si ho vôbec nevšímate. Aj keď vám to nikdy nemusí povedať, potrebuje vašu pozornosť, pochvalu či nežné slovo alebo pritúlenie. Doprajte mu to. Uvidíte, že sa vám to vráti dvakrát späť.

Zdravie

Váš imunitný systém je oslabený. Príliš ste prehliadali varovné signály vášho organizmu. Všetko spraví zopár dní voľna a oddychu.

Ostatné horoskopy nájdete tu:

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom