Horúci letný horoskop - RAK

letný horoskop

Teplé mesiace pripravia pre toto znamenie mnoho komplikácií, no ak si dáte pozor na nasledujúce skutočnosti, prežijete krásnu dovolenku.

Letný horoskop pre znamenie Rak

Vzťahy a práca

Hneď na začiatku pre vás, nežné pohlavie narodené v znamení Rak, upozornenie, aby ste si dávali pozor na svoje osobné veci, na stratu, podvod, nepríjemnosti. Planéty navádzajú na bdelosť. Kým sa rozhodnete kam ísť, kým sa dostanete na zvolené miesto vášho letného ničnerobenia, môžete zažiť stresové situácie a hádky. Keďže ste na to práve upozornení, môžete tomu zabrániť.

Bohyňa lásky a krásy, ktorá sa nachádza vo vašom znamení – Venuša, vám pošle nejednu príležitosť sa zamilovať. Takisto sa stanete viac príťažlivejšou pre opačné pohlavie. Najmä v prvej polovici augusta sa bude diať okolo vás rozruch. Vo vašej blízkosti sa objaví pán Božský. Avšak zachováte si chladnú hlavu a najskôr zvážite všetky za a proti. Môže za to planéta Jupiter, ktorá vám dá zdravú dávku nadhľadu. I napriek tomu môže z toho byť vášnivý a dlhotrvajúci vzťah.

V práci vám to už nejako nemyslí a nedokážete sa sústrediť na nič iné, iba na dovolenku, po ktorej túžite. Pozor však, aby ste si nevyrobili prúser, z ktorého sa budete dlho spamätávať. Vaši nadriadení pre vašu roztržitosť totiž pochopenie nemajú. Koncom augusta sa vám podarí nakloniť na svoju stranu kolegu, ktorý vám stále podrážal nohy. Konečne uzná, že si pochvalu zaslúžite.

Len pre zadané – s partnerom prežijete krásne chvíle plné romantiky a váš vzťah posilní. Budete však musieť niečo pre to urobiť a občas mu dať najavo, ako ho milujete. Každý to predsa potrebuje niekedy počuť. Rovnako aj vy.

Zdravie

Na prelome mesiaca júl a august si radšej nedávajte žiadne zásadné športové ciele. Doprajte si namiesto toho trochu odpočinku a slniečka, aby ste po skončení leta nadobudli dostatok energie a síl na boj s každodennými povinnosťami.

Ostatné horoskopy nájdete tu: 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom