RAK - horoskop na rok 2022

Znamenie Rak, horoskop
Domáce bosorky. Uprednostňujete čarovanie v domácom prostredí. To znamená, že toto znamenie vie čarovať v kuchyni. Pre vás platí :môj dom, môj hrad. Vašim kúzelným odvarom sa nič nevyrovná.

Ľudí narodených v tomto znamení čaká v mnohých ohľadoch rozmanitý a fascinujúci rok.

V tomto roku sa vám otvoria oči a vy uvidíte to, čo vám predtým zostávalo skryté. Týka sa to najmä zadaných, ktorí objavia pozitíva svojho partnera. Vlastne tie tam boli aj predtým, ale ste ich prehliadali.

V roku 2022 ľudia narodení v znamení Rak budú schopní dokončiť väčšinu svojich úloh. A tie úlohy, ktoré nesplníte, čiastočne zmiznú z vašich životov, takže vás nebudú naďalej trápiť.  Buďte si istí jednou vecou: V tomto roku dokážete splniť všetky ciele a zámery, ktoré si sami určíte. Preto je však potrebné, aby ste zosúladili svoje emócie so svojimi vlastnými schopnosťami.

Pre ľudí narodených v znamení Rak bude tento rok určite fascinujúcim a v mnohých ohľadoch rozmanitý, a to i napriek tomu, že šťastena vám vždy priať nebude. Ide o to, že podľa horoskopu pre Raka na rok 2022, väčšina z nebeských objektov, ktoré nejakým spôsobom ovplyvňujú váš život, bude mať menšiu dynamiku. Taktiež treba spomenúť, že vďaka vplyvu mesiaca, sa posilní vaša empatia. Budete stredobodom pozornosti, a to najmä opačného pohlavia.  Ale pozor. Znamená to radosť najmä pre slobodných. No v prípade, ak nie ste sami, môže vám táto situácia spôsobiť nemalé problémy. Žiarlivosť vášho partnera vaše vzťahy značne skomplikuje a môže zničiť… Aj keď môžu nasledovať nové lásky a manželstvá. 

Začiatok roka 2022 a až do konca jari (do konca mája) budú mať Raky skôr pozitívny. Nečakajú vás žiadne významné problémy a ťažkosti, žiadne situácie, ktoré môžu vyžadovať nadmerné úsilie z vašej strany. Vaša loď bude elegantne plávať cez nekonečné vlny oceánu života, zameraná na dosiahnutie ostrovov. Počas tohto obdobia vás neohrozí žiadny váš nepriateľ a váš imunitný systém bude neuveriteľne silný. Vysporiada sa s akoukoľvek  vonkajšou hrozbou. Pokiaľ ide o vaše rozhodovanie, počas tohto obdobia si môžete zvoliť akýkoľvek smer. Žiadne z nebeských objektov nebude mať na vás rozhodujúci vplyv. To však má aj svoju odvrátenú stranu, vaša loď bez jasného cieľa môže zablúdiť. 

Leto roku 2022 a prvý mesiac jesene, september, môže veľa zmeniť. Univerzálne obdobie Rakov skončí a mnohí z nich sa ocitnú na rázcestí. V roku 2022 sa budete musieť naučiť ovládať svoje túžby, bez toho, aby ste sa stali chladnými. Obdobie počas leta sa stane vašim testovacím poľom, na ktorom si budete cvičiť, ako emócie ovládať. Je dôležité, aby ste pochopili, čo svet od vás očakáva. Horoskop na rok 2022 ukazuje, že v tomto období Mesiac zvýši vašu citlivosť, a to bude ďalší bonus, ktorý otvorí pre vás nové obzory. Nebojte sa byť sami, samozrejme, len na chvíľu. Les, či hviezdna obloha prinesie do vášho života harmóniu a občas vás spraví šťastnejšími ako dovolenka na Maledivách. V septembri sa sústredíte najmä na prácu. Bude to produktívny mesiac, ale pozor. Nesnažte sa všetko vyriešiť, ako sa hovorí, jedným ťahom pera. Neponáhľajte sa, budete mať čas do konca roka, aby ste doladili všetko potrebné.

Začiatok zimy bude trochu dynamickejší, ale o niečo menej pozitívny čas ako predchádzajúce etapy v roku 2022. Faktom je, že Mesiac a Jupiter, vaši kľúčoví patróni, budú, obrazne povedané, krok stranou a nebudú pomáhať… To znamená, že všetky súčasné problémy sa zídu dohromady a môžete sa ocitnúť zoči voči nečistej hre vašich nepriateľov. Úspech môžete dosiahnuť, ak sa nenecháte vykoľajiť  a budete pokračovať vo svojich zámeroch. A bez ohľadu na to, aké ťažké sa bude zdať toto obdobie, vždy vám v pravý čas niekto pomôže.  Koniec roka vnímajte ako test, ktorý vás len posilní. 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom