Horúci letný horoskop - PANNA

letný horoskop

Letný horoskop pre znamenie Panna

Vzťahy a práca

Dočkali ste sa. Konečne hviezdy prajú aj vám. Navyše planéta lásky Venuša pomôže zlepšiť vzťahy zadaným a singles zažijú skutočnú lásku, ktorú stretnú na zahraničných cestách. Najhorúcejšie dni vás čakajú v strede leta. Pozor však na začiatok júla. Toto obdobie bude pre vás konfliktné. Hrozí aj možné násilie. V auguste sa vzťahy ustália a vy dosiahnete všetko, čo si zaumienite. Leto si budete užívať najmä koncom augusta. Tie slobodné a bezdetné zažijú trošku viac dobrodružstva ako sú zvyknuté, no letné lásky v tomto roku nemajú pre ženy narodené v znamení Panna dlhé trvanie.

V práci vás čaká stereotyp. Máte pocit, že sa nikam nehýbete. Nechajte veci voľne plynúť a do ničoho sa netlačte. V tomto prípade to bude pre vás lepšie. Zmeny nastanú koncom leta, kedy sa trošku veci dajú do pohybu. Čo je dobré, najmä vo váš prospech.

Len pre zadané – Vo vzťahu vám to iskrí a neviete, alebo skôr nechcete zistiť prečo. V podstate to viete, ale odmietate čokoľvek riešiť. Neignorujte to, lebo sa to nakopí a môže z toho vzniknúť neprekonateľný problém. A to určite nechcete.

Zdravie

Prvá polovica leta vám môže priniesť množstvo úrazov. Zvyknete preceňovať svoje sily a nedáte si často povedať. Mali by ste si prestať konečne dokazovať, že na to máte a počúvať aj svoje telo.

Ostatné horoskop nájdete tu: 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom