Horúci letný horoskop - BÝK

Leto, plavky, more, dovolenka

Letný horoskop pre znamenie Býk

Vzťahy a práca

Do polovice júla sa vznášate meter nad zemou – cítite príval šťastia. Môže za to množstvo energie, ktorá vás prepadne, lebo sa vám v práci zadaril skvelý projekt. Okrem toho ste vo vrcholovej forme. Nové myšlienky a nápady sa len tak hrnú. Navyše na svoje okolie pôsobíte očarujúco. Nebuďte však skromná! Dokážete toho omnoho viac. Nevšímajte si závistlivých kolegov, ktorí si o vás šuškajú, že ste ctižiadostivá. Je to preto, lebo tušia, že sa vám nevyrovnajú.

Počas letných mesiacov viac ako inokedy snívate po zmene a túžite sa posunúť v živote ďalej, no váhate, lebo neviete, aký má byť ďalší krok? To vám prezradí až august, ktorý vnesie svetlo do vašej súčasnej situácie a vy si konečne uvedomíte, čo vlastne chcete. Treba však zapracovať na disciplíne. V naplňovaní vašich snov vám dokonca pomôžu i planéty a prísny Saturn vás prinúti rozhodnúť sa. Priazeň planét využite na sto percent a začnite si konečne veriť!

Najmä počas dovolenkového obdobia šaliete po láske a túžite po sexe. A práve počas horúcich letných dní stretnete muža, ktorý vám naplní všetky vaše túžby. Preto je toto leto pre osamelé raj a pre zadané nebezpečné pokušenie. Kvôli nevinnému flirtu môže dôjsť k vážnym konfliktom v rodine. No vaše city vás tak povznášajú, že si to ani neuvedomíte.

Len pre zadaných – Prestaňte sa snažiť byť s každým zadobre. Prijmite skutočnosť, že všetkým ľuďom nevyhoviete. To sa jednoducho nedá. Mrháte tak zbytočne svojou energiou a ničíte si vlastné zdravie.

Zdravie

Ku koncu leta pozor na úrazy, ktoré sa vám môžu stať, ak preceníte svoje sily. Okrem toho vás budú trápiť častejšie bolesti hlavy. Netreba zabúdať na pitný režim!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom