Horúci letný horoskop - BARAN

Leto, plavky, dovolenka, kúpať sa,

Letný horoskop pre znamenie Baran:

Vzťahy a práca

Čakajú vás mesiace plné neistoty. Miluje ma? Nemiluje? Stále neviete, na čom ste a táto neistota vás ubíja. Čo tak prestať rozoberať váš súkromný život a začať si užívať leto, ako sa patrí? Veď vy to predsa viete. Do 13. júla budú síce vaše emócie ako na horskej dráhe, raz dole a raz hore, potom sa situácia konečne vyjasní. zažehnané budú aj problémy, ktoré ste mali v zamestnaní na začiatku mesiaca. Avšak občas treba skrotiť svoju horúcu hlavu a radšej si premyslieť vopred, ako sa zachovať.

V strede augusta zažijete prekvapenie v podobe nečakanej cesty do zahraničia alebo stretnutia starého známeho z detstva. Nevyhýbajte sa tomu, neskôr to zúročíte vo váš prospech. V práci budete cítiť, že sa to na vás sype, doprajte si relax v kruhu vašich blízkych, potrebujete to!

Len pre zadaných – Váš partner už dlhšiu dobu cíti z vašej strany nezáujem, preto sa niekedy k vám správa odmerane. Vyjasnite si to medzi sebou, inak sa to bude zbierať a napätie medzi vami zbytočne rásť. Keď dôjde k výbuchu, bude už neskoro a následky môžu byť pre váš vzťah katastrofálne.

Zdravie

Počas leta sa budete cítiť plný energie. Až koncom augusta sa to zmení  a premôže vás únava. Dobije vás pár dní relaxu a keď sa budete venovať iba sami sebe. Nezabudnite ani na svoje koníčky a činnosť, ktorá vám robí radosť. Z načerpanej energie môžete potom ťažiť ešte niekoľko mesiacov.

Ostatné horoskop nájdete tu: 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom