BÝK - horoskop na rok 2022

Horoskop Býk
Toto znamenie je prepojené so silami prírody a zeme, preto ste lesná čarodejnica. Poznáte veľmi dobre liečivé účinky byliniek a ovládate sexuálnu mágiu.

Zmeny alebo stabilné obdobie? Zistite, aký čas vás čaká?

Preč z vyjazdených koľají. To pre vás predstavuje nasledujúcich 12 mesiacov. Venuša vám dodá charizma, ktorému žiadny príslušník silnejšieho pohlavia neodolá. No viac ako inokedy budete potrebovať pomoc priateľov. Aj keď vás čaká mnoho zvratov a niekoľko náročných situácií, tie pozitívne udalosti prevažujú nad negatívnymi.  Môže za to posilnený vplyv Mesiaca, ktorý vám dodá vitalitu a pomôže vám získať to, čo práve potrebujete. Naučí vás tiež ovládať vaše emócie a riadiť vaše túžby smerom, ktorý vás môže spraviť šťastnými.

Je potrebné zdôrazniť, že od začiatku roka 2022 do cca polovice mája, bude na vás Mesiac pôsobiť skôr nepriamo. Okrem toho, Pluto, temná planéta s ničivými právomocami, bude mať vplyv na životy Býkov v zime a na jar. Nie je ťažké uhádnuť, že táto skutočnosť neveští nič dobré. Bude nutné mobilizovať všetky svoje zdroje a tiež nepodľahnúť provokácii, a to aj zo strany vašich blízkych, s ktorými sa poznáte veľmi dlho. Dokonca aj priateľstvo, ktoré je zdanlivo pevné, neuveriteľne silné a takmer nezničiteľné, môže sa ľahko premeniť v nepriateľstvo. Z najlepších priateľov sa stávajú najhorší nepriatelia. Ženy narodené v znamení Býk by si teda v tomto období mali dať pozor na falošné priateľstvá a intrigy.

Od konca mája do konca júna, nastane obdobie, kedy bude na vás mesiac pôsobiť plnou silou a dynamika jeho pozitívnych účinkov bude maximálna. To znamená, že v prvej polovici leta je najideálnejší čas na riešenie otázok týkajúcich sa vašich osobných vzťahov. Nebojte sa ani neodvolateľných rozhodnutí a drastických zmien. Niekedy je to najlepší spôsob, ktorý vám doslova uvoľní ruky. Ľudia narodení v znamení Býk máju sklon robiť veci „zložitejšie“ vzhľadom k vlastnostiam ich charakteru, a ich nadmerná emocionalita môže tiež, ako sa hovorí, prilievať olej do ohňa. Všetko pôjde dobre, ak sa naučíte ovládať svoje emócie a dať prednosť vášmu rozumu pred svojimi pocitmi. To však vôbec neznamená, že sa musí z vás stať necitlivý človek a „majster logiky.“ Pokúste sa nájsť rovnováhu. Je to pre vás cesta k úspechu.

Obdobie od druhej polovice leta 2022 do začiatku jesene (až do samého konca septembra) bude pre zástupcov znamenia Býk prechodom do úplne novej fázy vnímania. Čo to pre vás znamená? To záleží, akí úprimní ste boli sami k sebe v predchádzajúcom období. Čiže inak povedané, budete žať, čo ste zasiali. Kto bude vašim najväčším sudcom? Iba vy sami.  Je to len na vás, alebo skôr na vašom svedomí. Obdobie neskorého leta a začiatok jesene roku 2022 vám umožní objektívne hodnotiť samých seba a premýšľať o všetkých svojich skutkoch, ktoré ste v poslednej dobe učinili. To vám dodá vnútornú silu a vyrovnanosť, ktorú ste potrebovali.

Koniec jesene a zima 2022 neprinesie žiadne výrazné zmeny v živote Býkov, s výnimkou niektorých zmien, ktoré sa budú týkať vašej práce. Môže vás čakať nové zamestnanie alebo začnete pristupovať k svojej práci odlišne. Veci sa však budú vyvíjať individuálne a môžu sa značne líšiť. Je dôležité si uvedomiť, že v celku obdobie posledných mesiacoch roka 2022 bude pre vás stabilné a pokojné. Na záver dobrá rada: Nebojte sa zmien; vrelo ich privítajte a vytvorte im priestor vo vašom živote. Je na čase, aby ste sa zbavili starej a neefektívnej komunikácie, rovnako ako vašich osobných nechcených rysov a chýb minulosti. Koniec roka 2022 vám dá možnosť pozrieť sa na rovnaké skutočnosti z odlišného uhla a získate z toho veľmi veľa.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom