Horúce stratégie predohry pre dlhodobý vzťah

milovanie
Horúce stratégie predohry pre dlhodobý vzťah GettyImages

Zmeňte zabehnuté pravidlá milostnej predohry a zažite s partnerom vášnivý sex. A to už dnes!

Náhodný dotyk, vôňa, zrýchlený tep, túžba. To všetko patrí k milostnej predohre. Aj keď vzrušenie nemusí vždy viesť do úplného záveru, práve od neho dosť často závisí, či dosiahneme povestné vyvrcholenie. To platí obzvlášť pre nás ženy. S dobrou prípravou je orgazmus pravdepodobnejší. A intenzívnejší. Prezradíme vám nové pravidlá, ktoré oživia váš sex!

Standard

Vo vzťahoch, ktoré dlho trvajú, často niečo chýba. Napríklad flirtovanie, ktoré predstavuje istý stupeň predohry. Práve ono vás dokáže skvelo navnadiť. Podľa sexuálnej terapeutky Beate Janota patria k úplnému vzrušeniu tieto tri fázy: V prvom nedochádza k žiadnemu telesnému kontaktu. Keď k nemu dôjde, dosiahne sa fáza druhá. A posledná fáza prechádza plynulo do pohlavného aktu.

Nová predohra

Ako oživiť sex v dlhotrvajúcom vzťahu? Jednoducho. Nezabudnite na flirtovanie. Stačia maličkosti, ktoré vás správne navnadia na intímne chvíle s partnerom. Napríklad pri odchode z práce mu nenápadne strčte do vrecka na kabáte horúci odkaz: „Dnes večer mám pre teba prekvapenie, najmä pre tvoj penis…“ Náhodný dotyk počas ranných rituálov alebo vášnivý bozk na rozlúčku pred odchodom do práce tiež dokáže veľa! Spomeňte si na svoje stratégie flirtovania a zvádzania, ktoré ste na partnera použili pred rokmi a skúste ich aplikovať aj po rokoch.

5 tantrických trikov pre úžasný orgazmus!

Standard

Vynechajte tradičné pomalé zbližovanie a vyskúšajte to inak. Ako? Väčšina žien vytvára erotické napätie tým, že sa penisu svojho milovaného dotýkajú nakoniec.

Nové pravidlo

Prekvapte ho priamym útokom. Pokiaľ to bežne nerobíte, bude asi trochu v šoku, ale určite vám ruku neodloží nabok. Tomu verte! Vezmite si na pomoc masážny olej. S tým to pre vás bude zábavnejšie a príjemnejšie. Striedajte silu tlaku a predstavujte si, že sa olej musí vstrebať. Buďte si istá, že ho tým perfektne rozpálite a on bude umierať túžbou, aby vám túto predohru oplatil.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom