Vedeli ste, že tvar vašich nôh prezradí, aká ste v posteli?

Vedeli ste, že tvar vašich nôh prezradí, aká ste v posteli?
Vedeli ste, že tvar vašich nôh prezradí, aká ste v posteli? Thinkstock

Nie je žiadnou novinkou, že na našej postave si muž všíma aj naše nohy. No viete, čo mu všetko o vás prezradia? Budete prekvapené!

Čo prezradí tvar nôh o sexuálnom správaní ženy? Veľmi veľa o jej anatómii, ktorá má vplyv na jej pohlavný život. Ak chcete odhaliť, do ktorej skupiny patríte vy, postavte sa rovno a snažte sa nohy k sebe čo najviac pritisnúť. Potom sa pozrite do zrkadla.

Variant A
Máte nohy tesne vedľa seba až na jednu medzeru, ktorá začína od členka a končí tesne nad polovicou lýtok? Tak patríte do tohto typu. Panuje názor, že čím menšia je vzdialenosť medzi zomknutými nohami, tým ste lepšia v posteli. Majiteľky takýchto nôh sú vraj veľmi prispôsobivé a poddajné. Mužov priťahujú svojou jemnosťou a ženskosťou a patria medzi najpríťažlivejšie príslušníčky nežného pohlavia.

Ďalšou vlastnosťou je plachosť. Nerady preberajú iniciatívu a očakávajú, že všetko urobíte za ne. Tieto ženy sú tiež veľmi obetavé. Aj keď to znie lákavo, veľmi rýchlo sa s nimi silnejšie pohlavie začne nudiť.

Ak patríte k majiteľkám takýchto nôh, popremýšľajte, ako byť aktívnejšie vo vzťahu, aby ste sa vyhli ďalším sklamaniam.

Variant B
Nohy sa nedajú spojiť. Stretávajú sa až pri členku, aj keď sú vedľa seba.

Ženy, ktoré disponujú takýmito nohami, bývajú presným opakom typu A. Sú vždy na pozore a chcú hrať vo vzťahu prvé husle. Nechýba im statočnosť a odvážnosť. Majiteľky týchto nôh ľahko preberú vedúcu úlohu a všetko majú rady pod kontrolou. V posteli sa neboja vyskúšať nové techniky a s obľubou experimentujú. Práve pre toto ich muži zbožňujú.

No pozor, nadmerná smelosť silnejšie pohlavie môže niekedy odradiť, preto by sa tieto ženy mali naučiť ovládať a čakať na pravý okamih, kedy popustiť uzdu svojej fantázii.

Variant C
Medzi spojenými nohami vzniká medzera, tak ako je to znázornené na obrázku hore. Čiže nohy sa nedotýkajú najmä v spodnej časti.

Majiteľky týchto nôh sú zvyčajne veľmi romantické, často sa ovládajú a sú na seba prísne. Ale ak im dáte prednosť v jazde, môžu sa zmeniť na nekontrolovateľne divoké mačky. Potom je však problém dostať sa naspäť do bežných koľají. Ich povaha je často komplikovaná a muži im nedokážu zväčša porozumieť.

Variant D
Nohy sú vo vzájomnom kontakte v hornej časti bokov, v oblasti kolien, lýtok a členkov. Vznikajú tak dve hlavné medzery. Jedna menšia v hornej časti a väčšia v dolnej časti končatín.

Variant D predstavuje snáď najčastejší typ konštrukcie nôh. Ich majiteľky sa správajú prirodzene, pretože vedia odhadnúť, čo na ktorého muža platí. Nemajú rady prílišné experimentovanie a vsádzajú radšej na overené polohy. Ale ak chce partner vyskúšať niečo nové, sú pripravené podporiť jeho iniciatívu.

Tieto ženy vedia vzbudiť v mužoch dôveru, pretože dokážu vo všetkom nájsť zlatú strednú cestu, ktorá vyhovuje obom partnerom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom