Farby rúžu odrážajú vašu náladu

Zistite aký máte temperament, podľa preferovaného líčenia
Farby rúžu odrážajú vašu náladu shutterstock.com

Nosíte tri dni jeden a ten istý nevýrazný rúž a neviete prečo? Zrazu príde deň a presedláte na krikľavý sexy neónový odtieň? Aj váš imidž a líčenie zrkadlí vaše vnútro.

Stane sa vám niekedy, že vstanete ráno a ledva sa rozhodnete naniesť BB krém. Sú však dni, kedy vystrelíte z postele a ste rozhodnuté urobiť zo seba najväčšiu samicu ulíc.

Aj výber farby rúžu, dopĺňa celkový mejkap a jeho pôsobenie. To, ktorou nohou ráno vstanete vás navedie k štýlu líčenia.

Telový rúž

Dnes sa vám nič nechce, ani len vyberať farby, do ktorých sa zladíte. Nahodíte letmý mejkap, vlasy zviažete do chvosta a nanesiete si rúž v telovej hnedej farbe. Výber tejto farby je „aby sa nepovedalo“. Tak dnes ste lenivá a unavená, nechce sa vám riešiť ako vyzeráte.

Ružový rúž

Čím výraznejší, tým lepšie. Vlasy sa vejú vlnami v povetrí a vám sa kráča ladnejšie a cítite sa sviežo. Ružová farba pôsobí veselo a hravo a nenamietali by ste, keby sa vám naskytne možnosť flirtu. Dnes váš deň žiari a to priťahuje pozornosť okolia.

Hnedý rúž

Ste premenlivá ako počasie, nie je s vami až taká dobrá reč, ako zvyčajne a svojou nenápadnosťou sa chcete dnes radšej schovať. Nieže by vám vadili ľudia, ale nejak si sama neviete predvídať vlastné reakcie. Vaša náladovosť sa môže v ten deň vystriedať v podobe zmeny rúžu.

Oranžový rúž

Som divoká, som žiadostivá a chcem to dať svetu znať! Milujete pozornosť a rada ste pútačom kdekoľvek vkročíte? Oranžový rúž vystihuje váš temperament a rozhodne budete iná než ostatné. Možno je to len dočasný pocit, ale prejaví sa aj v podobe rúžu.

Červený rúž

Nevyspytateľná. Niekedy ženy červeným rúžom dokážu pekne oklamať svoje okolie. Zdanlivo ženy s červeným rúžom pôsobia vášnivo, romanticky, žensky a zvodne, no niekedy vedia pekne prekvapiť. Červený rúž sa ujal ako tzv „ženská povinnosť“ vlastniť ho, takže každá žena z času na čas vytiahne jeho zbrane.

Fialový alebo bordový rúž

Dnes ste záhadná a tajomná a rada tak aj zostanete. Nevraciate záujemcom pozornosť, ale rada vzbudzujete u ostatných ľudí záujem v zmysle kladenia si otázok: „Kto tá kráska je?“. Idete si svoje a pritom za vami zostávajú pohľady.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom