Erotická poviedka: Hubárska vášeň

Erotická poviedka: Hubárska vášeň
Erotická poviedka: Hubárska vášeň Thinkstock

Hubárska sezóna bola v plnom prúde. S priateľom sme prečesávali za dubákmi hory v niekoľkých dedinách v okolí. Boli doma sušené, mrazené, zavárané, škvarenica, polievka, omáčka, vyprážané… Všetky možné spôsoby prípravy sme si robili a konzumovali. Jeden hubársky výlet však stál za to…

Prechádzali sme horou plnou smrekov. Bol to raj. Ako sme vošli do hory, tak sa na nás usmievali všetky druhy húb. Hríby, suchohríby, muchotrávky, kozáky, muchotrávky – jednoducho  jedlé, nejedlé a aj jedovaté. Večerné milovanie vo mne zanechalo nenaplnenú túžbu. Od rána mi v mojej malej behali motýliky vzrušenia.  Letmo som sa ho dotkla, keď okolo mňa prechádzal. Chcela som mu naznačiť, aby sme sa rýchlo vrátili do nášho  hniezdočka lásky na štvrtom poschodí a vyhnali tie dotieravé motýle v mojom vnútri.

To som ešte nevedela, čo sa mi stane.  Po chabých pokusoch dostať môjho priateľa do auta a tam si urobiť prinajmenšom predohru, sa mi môj plán nevydaril. Kráčajúc horou sa mu ukazovali praváky prvej triedy a najvyššej kvality. Nahnevaná na matku prírodu som čistila huby, ktoré mi nonstop nosil. Košík by potreboval aj bočnice a stále ich nebolo dosť. Posledné dva som vytratila cestou. Zobliekla som si sveter, ktorý mi bol nanič. V hore bolo teplo a riadna spara. Chodili sme už tri hodiny a bola som spotená ako myš.  „Mokrá“ som bola všade. Túžba ma pomaly opúšťala.

Tričko bolo na mne nalepené, sťa by ma obliali vodou. Pramienok potu stekal pomedzi priehlbinku pŕs.  Kotvil na dne podprsenky, ktorú som od hnevu rozopla a zhodila zo seba.  Predo mnou bolo kŕmidlo plné sena.  Sadla som si na okraj a obliala som si aj tak mokrý dekolt pramenitou vodou zo studienky, ktorá bola ešte stále príjemne ľadová.  Bradavky sa vzbúrili voči chladu, ktorý ich zasiahol a čneli cez tričko ako dva  terčíky na mape. Huby sa mi vysypali na zem z trička, ktoré som si vyzliekla.  V predklone som ich s hnevom zbierala.

Zacítila som na svojich bedrách ruky. Prechádzali dole stehnami ku kolenám a späť. Teplo mi preniklo celým telom.  Jeho ruky sa mi lačne kĺzali po elasťákoch hore a dole.  Skončili pod obrysmi pŕs a jemne mi ich masíroval. Bradavky boli ako Mont Everest. Len málokto ho dosiahol. Toto vzrušenie ma privádzalo do nepríčetnosti.  Ranné milovanie sa mi razom vrátilo. Chcela som viac a viac.

Môj milý „priateľ“ sa dral cez nohavice stále viac a viac. Vedela som, čo ma čaká. Pevnosť, precíznosť, náruživosť, neha, lačnosť, hlad po nej, dokonalosť, ktorá mi dá to, čo potrebujem.  Moje  útroby chceli viac a viac. Kŕmidlo pre zver bolo priestranné a plné čerstvého voňavého sena.   Elasťáky išli svojou cestou.  Cez nohavičky som cítila seno, ktoré jemne pichalo do môjho pozadia. Jeho tričko skončilo podo mnou. Tento pohyb som ani neucítila. Toto bolo len jediné, čo som v ten deň nepostrehla. Vnikol do mňa rýchlo. Vôbec mi to neprekážalo. Srdce mi od vzrušenia bilo ako divé.  Hukot vzrušenia prehlušoval len hlas okoloidúcich hubárov.  Toto ma vrátilo do reality. Minútové ticho, ktoré nastalo, sa zmenilo v tichý chichot. V okoloidúcich zvíťazila hubárska vášeň pred pozorovaním. Jemné pohyby partnera spolu so vzrušením odhalenia dovŕšili ranné vyvrcholenie. Môj ston utlmil perami a jeho vyvrcholenie skončilo v mojich perách. Potichu sme sa vytratili z kŕmidla a cestou domov sme auto  pokrstili na príjazdovej  ceste ku svokrovcom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom