Dokáže byť verní? Vieme, ako to zistiť!

Dokáže byť verní? Vieme, ako to zistiť!
Thinkstock shutterstock.com

Každý vzťah, ktorý je len v plienkach, býva tak nádherný! A každý nádejný vyvolený sa vám zdá úplne bez chyby. Ako ho včas prekuknúť?

Večnú lásku až za hrob hľadáme všetky. No časom početné sklamania z nás robia pesimistky, ktoré prestávajú veriť vo vernosť chlapov. Niekoľko typov mužov však verných dokáže byť a na tých sa treba zamerať. Ktorí sú to? To môžete ľahko zistiť.

Opustení a podvedení muži

Zažili na vlastnej koži, ako zrada bolí. Tých, ktorých opustila partnerka, si však svoje životné sklamanie často nosia so sebou a bývajú podozrievaví a žiarliví.

Väčšina verných pochádza z kompletnej rodiny

Aj keď síce výnimka potvrdzuje niekedy pravidlo, zväčša sa nechávame ovplyvniť príkladom našich rodičov. Muž, ak má pozitívny príklad v rodine, inak pristupuje k nevere a má sklon uveriť v dlhodobé šťastné partnerstvo.

Prezradí ich často pohľad

Verný muž má zvyčajne priamy, pevný pohľad. Neuhýba, keď sa mu dlhšie pozeráte do očí. Nielenže na vás hľadí, ale stihne vás aj počúvať. Pozerá sa na vás, aj keď sa s vami rozpráva. Neverný muž behá očami po miestnosti. Nie preto, že by už pohľadom hľadal inú ženu, ale preto, že v intimite pohľadu sa cíti stiesnene. A muži, ktorí sa ľahko dajú vyviesť z miery a cítia sa hneď nesvoji, bývajú mnohokrát neverní.

Modrá nie je dobrá

Niekedy nám čo to prezradí aj jeho obľúbená farba. Spýtajte sa ho, ktorú má najradšej. Modrú? Škoda. Muž, ktorý uprednostňuje modrú farbu, sa všeličomu rád vyhýba. Je z tých, čo si vždy udržujú odstup. Červená? O.K. Je vitálny. Nevyhýba sa konfliktom, ale ich aj potrebuje, rád sa stavia do pozície odporcu. A potrebuje dobýjať. Zelená? Výborne! Je to však zriedkavé. Také zriedkavé ako verný muž. : )

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom