Zbavte sa stereotypu a zažite vzrušenie: Skúste tieto triky na rozprúdenie vášne

Par partneri sex problemy intimita vasen damska jazda
Foto: ilustračné, GettyImages

Zažívate v posteli nudu? Okoreňte si vaše posteľné radovánky s partnerom a zaručene bude horieť túžbou po vás, len treba zahodiť hanblivosť!

Vyžeňte stereotyp z vašej spálne, za ktoré sa vám váš partner odvďačí oddaným zbožňovaním. Pre ženy, ktoré hľadajú spôsoby, ako oživiť svoje posteľné radovánky a priniesť do spálne novú vášeň a zmyselnosť, tu je niekoľko rad a trikov.

Pamätajte, že každý pár je jedinečný a nie všetky rady a triky fungujú pre každého rovnako. Je dôležité, aby ste si vybrali to, čo vám a vášmu partnerovi prináša radosť a potešenie. Vyskúšajte nové veci, buďte otvorení a užívajte si spoločné chvíle plné vášne a zmyselnosti. Nezabúdajte na otvorenú komunikáciu, hovorte o tom, čo sa komu páči a čo je už za hranou.

Hneď ráno ho navnaďte a sľub dodržte

Dohovorte sa s partnerom na určitom termíne. Aby to však nevyznelo nudne, určite si nezapisujte daný termín posteľných radovánok do kalendára, ale pošlite mu radšej sms napríklad v nasledujúcom znení: „Ahoj, láska, urob si dnes večer čas. Práve som objavila pozíciu, ktorú by som s tebou chcela vyskúšať.“ Stavte sa, že na vás v práci bude celý deň myslieť. A ktovie, možno vás tiež po príchode z práce dokonca niečím prekvapí!

Povedzte mu magické slová

Nič proti romantike, ale niekedy sú komplimenty benzínom, aby sme sa naštartovali. Vulgarizmy však môžu byť priam až palivom pre tryskové motory. Vyskúšajte použiť aj takýto slovník, aby ste rozprúdili vášeň v posteli.

Možno ho prekvapíte, ale isto v dobrom. Zlé dievčatá mužov bavia. Či už ich vykríknete alebo zašepkáte do ucha, účinok bude rovnaký. Dajte dolu nohu z morálnej brzdy a ukážte mu svoje vzrušenie. Bude vám zobať z ruky.

Rozdielne sexuálne potreby: Čo vzrušuje ženy a čo mužov?

Urobte si to sama

Ale nie nepozorovane, aby vás nevidel, ale priamo pred jeho očami! Nechajte ho tiež, aby do toho mohol zasiahnuť. Prečo? Existujú tri dôvody. Po prvé je bohužiaľ masturbácia stále ešte tabu, a to čo je zakázané nás veľmi vzrušuje. Po druhé, sólové číslo je jasným vyjadrením: „Nepotrebujem ťa na orgazmus„.

A pretože to nepoteší jeho ego, chce vám hneď v posteli dokázať, že opak je pravdou a bude sa o to viac snažiť. Po tretie, nenájde sa snáď lepší spôsob, ako mu „povedať“, čo máte najradšej, a to sa vám v každom prípade vyplatí, ak bude môcť nabudúce opäť priložiť ruku k dielu.

Nič pred ním nepredstierajte

Otázka typu „Aký som bol?“ je samozrejme zakázaná. Ale predsa sa nás to muži občas spýtajú. Ako na ňu odpovedať? Buďte určite úprimná, pretože keď si je partner vašim orgazmom istý, prečo by sa viac snažil?

Niekedy muži vycítia vaše klamstvo a sex s vami ich začne nudiť. Buďte teda úprimná, ale s mierou. Namiesto kritizovania ho spolu s bozkom utešte slovami: „Vrchol tam nebol, ale aj tak som si to užila. Aj tak sa mi to s tebou páčilo.“ A nabudúce určite pridá plyn.

Promo Podnikám.sk Osaďanová

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom