Cez deň nevinná kráska, večer divoká žena!

Cez deň nevinná kráska, večer divoká žena!
shutterstock.com

Ako sa dopracovať k tejto zmene, ak máte málo času a večer vás čaká po práci párty, či firemný večierok? Čítajte!

Keď chodíme do práce, s priateľkami na kávu alebo po obchodoch, zväčša vsadíme na mejkap a outfit jemnejší. Samozrejme sú aj ženy, ktoré obľubujú dôraz aj cez deň, avšak stále väčšina nežnejšieho pohlavia preferuje prirodzené pôsobenie.

Iste ste však už zažili situáciu, kedy ste hneď po práci boli nútené, pre nedostatok času, ísť priamo na príležitosť, ktorá si žiadala výraznú zmenu z denného, na večerný „look“.

V tento deň budete zaručene musieť do kabelky pribaliť pár nevyhnutností.

Intenzita líčenia

Aby večer vynikol váš mejkap, žiada si to intenzitu. Preto sa nebojte pridať farbu na líca, očný tieň a linky. Celkový efekt krásne dotvorí rúž. Bez neho nedokáže žiť žiadna z nás!

Exkluzívny večerný „look“. Ako na to?

Cez deň nevinná kráska, večer divoká žena!
vvv shutterstock.com

Umelé mihalnice

Ak už ide o časovú tieseň, v ktorej ste sa ocitli v rámci príprav, zachránia vás umelé mihalnice. Nezaberú veľa miesta v kabelke a predávajú sa aj s mini lepidielkom, takže dokonalé riasy perfektne nahradia maskaru.

Výrazný prvok v oblečení

Je na vás, či si zoberiete do práce šaty na prezlečenie, alebo zostanete v tých istých, ktoré si zvolíte za daných okolností ráno. Dôležité je večer ich okoreniť nejakým doplnkom. Či už siahnete po šatke, klobúku, kožuchu, rukavičkách alebo si pribalíte luxusnú kabelu a topánky, je to rozhodne pôsobivé. Výrazné doplnky si ľudia všimnú hneď, hoci máte na sebe len jednoduché čierne „koktejláky“.

Šperk

Siahnite po masívnejšom náramku náušniciach, prípadne náhrdeľníku. Vyberte si vhodný súlad žiarivých doplnkov a máte vyhraté. Ak máte krásne upravené nechty, určite zvoľte hrubý prsteň, ktorý bude pútač pozornosti pri vašej gestikulácii.

Čo nesmie chýbať v kabelke, aby ste boli po celý deň krásna?

Hrebeň a lak na vlasy

Iste sa nájde v mnohých kabelkách takáto výbava. Dôležité je po celom dni trochu prevetrať svoj účes. Trochu tupíru a laku veľmi pomôže.

A hor sa na párty alebo firemný večierok. Z jednej kabelky, celý sexy večerný outfit!

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom