Aké vety nebudete nikdy počuť v manželstve?

Pár, dvaja, manželstvo, láska, nevesta, ženích, svadba, zamilovaní
Aké vety nebudete nikdy počuť v manželstve? shutterstock.com

Väčšina z nás si uvedomuje, že komunikácia je v partnerskom živote veľmi dôležitá. Časté konflikty vyplávajú z rozdielov mužského a ženského sveta.

Určite ste si už nejedenkrát povzdychli: „Ach s tým mojim je to ťažké.“ A rovnakú vetu v mnohých situáciách vyslovia i muži. Ako vlastne dokáže manželstvo fungovať, keď sme tak rozdielni? Vďaka týmto odlišnostiam mužského a ženského sveta existuje niekoľko výrokov, ktoré v normálnom manželstve nikdy nebudete počuť. Tu je zopár príkladov:

Manžel hovorí: „Poďme sa dnes večer len tak maznať a rozprávať sa, ale žiadny sex, jasne?

Žena hovorí: „Miláčik, dúfam, že sa nehneváš, ale trochu som utrácala. Predplatila som ti káblovú televíziu, aby si sa mohol v spálni pozerať na futbal.“

Muž hovorí: „Čo keby sme išli do kina na nejakú peknú romantickú komédiu?

Manželka hovorí: „Viem, že sme sa milovali dnes ráno, ale ja sa ťa nejako nemôžem nabažiť. Čo keby sme nechali ten špinavý riad a zabudli na bielizeň a po zvyšok večera sa zase vášnivo milovali?

Manžel hovorí: „Miláčik, čo by sme mohli vymyslieť, aby s nami zostala tvoja mamička v lete dlhšie, než len jeden mesiac?

Žena hovorí: „S tým našim výročím svadby si nerob starosti. Veď o nič nejde.“

Muž hovorí: „Kašlem na hokej! Poďme na nákupy, strávime tam celý deň a bude nám super.

Manželka hovorí: „Čo keby sme zavolali tvoju novú mladú sexi kolegyňu na spoločnú chatu v trojici?

Pousmiali ste sa na niektorých výrokoch? Tak vidíte. Majú to s nami tí muži ťažké, rovnako ako my s nimi. Ale o tom je spolužitie muža a ženy.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom