Sex na jednu noc? Na týchto 10 ľudí zabudnite!

sex na jednu noc
Sex na jednu noc GettyImages

Románik na jednu noc je niekedy oslobodzujúci. Vyhnite sa však týmto typom mužov, ktorí vám môžu urobiť zo života peklo!

Pokiaľ netúžite po dlhodobom vzťahu a máte chuť užiť si jednorazový sex bez pocitu viny, mali by ste myslieť na dve veci. Okrem potrebnej ochrany zvážte aj výber partnera.

„Jednorazovka“ je vynikajúca príležitosť vyskúšať niečo nové bez podmienok. A zároveň aj skvelý spôsob ako odbúrať aktuálny psychický stres. Sex na jednu noc sa môže zdať vzrušujúci, no nie je pre každého.

Pokiaľ milujete sex bez záväzkov akéhokoľvek druhu, určite sa vám už stalo, že ste na druhý deň ľutovali svoje činy. Aby ste už podobnú situáciu nezažili, vyhnite sa týmto 10 typom ľudí, s ktorými by ste spať nikdy nemali:

1. Váš ex, ktorého stále milujete: Sex s bývalým partnerom je ako prechádzka v mínovom poli, kde nedokážete predvídať, ako sa veci vyvinú. Môžete sa opäť ocitnúť v spleti rozličných emócií, o ktorých ste si mysleli, že už vo vašom srdci neexistujú. Po takomto zistení sa môžete cítiť ešte horšie ako kedykoľvek predtým.

2. Váš najlepší priateľ. Najlepší priateľ „opačného pohlavia“ je niekto, kto ťa pozná veľmi dobre. Obaja môžete spolu flirtovať. Doberať si jeden druhého, ale napriek tomu nemôžete nikdy prekročiť istú hranicu. Ako náhle budete spať so svojim kamarátom, vznikne medzi vami kopec nejasností medzi chémiou a láskou, ako aj vzájomný trápny pocit. Takýto čin častokrát vedie k odcudzeniu sa. Naozaj ste ochotná riskovať dlhoročné priateľstvo len pre pár chvíľ poblúznenia?

3. Niekto, kto je ženatý. Ak strávite noc s človekom, ktorý má záväzky, zvyčajne sa budete na druhý deň cítiť previnilo a s pocitom, že sa vám to jedného dňa môže vrátiť. Ak je osoba, s ktorou ste spali, v manželstve nešťastná, dostávate sa do nádeje, že hľadá skutočné šťastie u vás. Než sa nazdáte, ocitnete sa v pasci milostného trojuholníka, z ktorého neviete už odísť, pretože ste silno citovo zaangažovaná. Tak či onak, zvyčajne nám v takomto prípade ostanú len oči pre plač.

4. Váš šéf/ kolega. Ak začnete flirtovať s niekým na pracovisku, je to niečo, čo dlho neutajíte a čoskoro sa o vašom romániku dozvedia všetci. Človek, s ktorým ste spali, môže od vás očakávať viac ako len sex na jednu noc. Niekedy to vedie až k obťažovaniu alebo nepravdivému ohováraniu. Existuje veľa scenárov, ako sa na prvý pohľad nevinný flirt môže vyvinúť, ale v takomto prípade býva len veľmi málo šťastných koncov.

5. Milenec vašej kamarátky. Myšlienka zviesť milenca vašej kamarátky môže byť vzrušujúca, najmä ak milujete pocit víťazstva. Ale bez ohľadu na to, ako vzrušujúce sa vám to zdá, mali by ste sa tejto myšlienky čo najrýchlejšie vzdať. Nielenže by ste prišli o dobrú kamarátku, ktorú ste „bodli“ do chrbta, ale niesol by sa už s vami aj prívlastok, že ste koketná. Žiadna z vašich priateliek by vám už viac neverila.

6. Príbuzný. Keď je človek opitý, často koná nezodpovedne a ľahkovážne. Ak máte atraktívneho bratranca alebo iného vzdialenejšieho príbuzného, vyhnite sa akémukoľvek flirtovaniu alebo zvádzaniu. Takéto konanie je veľmi riskantné a vo väčšine častí sveta aj neetické.

7. Cassanova .Muž, ktorý je povestný tým, že zvádza jednu ženu za druhou a láme im srdcia sladkými rečičkami, je nebezpečný hráč. Berie všetko alebo nič. Pokiaľ ste omámená alkoholom, máte ideálnu výhovorku, prečo skončiť s takýmto chlapom v posteli. Na druhý deň sa však budete cítiť hrozne. Preň ste len ďalšia v poradí, ktorú zviedol a ušiel skôr, než ste si stihli uvedomiť, čo sa vôbec stalo.

8. Spolubývajúci. Jednorazovka so spolubývajúcim môže vzájomné vzťahy veľmi vyostriť. Je to človek, s ktorým ste takmer každý deň a ak so spolubývajúcim nechcete mať vážny vzťah, o to dusnejšia bude atmosféra po aférke s ním.

Prečítajte si aj: Ktoré polohy pri sexe sú najlepšie?

9. Niekto, kto je do vás zamilovaný. Pokiaľ strávite noc s osobou, ktorá ku vám prechováva city, dávate jej nádej, že vám nie je ľahostajná. Bude sa snažiť vás opäť zvádzať a v horšom prípade si vás začne privlastňovať.

10. Váš úhlavný nepriateľ. Hovorí sa, že od nenávisti je len krôčik ku láske. Večer môže začať nenávisťou a postupne sa meniť na obdiv i úžas. Po pár pohárikoch môžete po sebe vzájomne bažiť. Skôr, ako si to uvedomíte, strávite spolu noc. Na druhý deň sa môžete trápiť, že to bola chyba, ktorá sa však nedá vrátiť späť. Tým sa vaša nenávisť ešte viac umocní.

Sex na jednu noc môže byť zábava. Vyhnite sa však týmto 10 typom ľudí, aby ste predišli trápnym situáciám a nepríjemným zážitkom, ktoré sa nedajú vrátiť späť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom