9 fantastických tipov pre krásu, ktoré z vás spravia hviezdu

9 fantastických tipov pre krásu, ktoré z vás spravia hviezdu
9 fantastických tipov pre krásu, ktoré z vás spravia hviezdu Thinkstock

Tieto triky si zamilujete. Sú totiž jednoduché a ich výsledný efekt nemá chybu.

Chcete vyzerať a cítiť sa lepšie? Tak vyskúšajte nasledujúce rady, ktoré zvýraznia vašu krásu a podčiarknu to, čo majú.

Elegantné linky

1.linky_.jpg
Instagram

Kreslenie obrovských dlhých liniek na oči nie je vždy dobrý nápad. Ale jemné obkreslenie vašich očí úhľadnými elegantnými líniami nasmerovanými pozdĺž horných viečok môže urobiť veľký rozdiel vo vašom vzhľade. Samozrejme, čierna farba je vždy štýlová, ale nebojte sa experimentovať s inými odtieňmi.

Mäkko žiarivá pokožka

2. plet.jpg
Instagram

Zdravá žiarivá pleť je základom krásneho vzhľadu. Ide v skutočnosti o najdôležitejší aspekt. Preto použite zvýrazňovač alebo iný kozmetický výrobok, ktorý môže vytvoriť žiarivý efekt. 

Krehká červená

3. licka.jpg
Instagram

Farba na líčka, ktorá je aplikovaná správne, nielenže vám poskytne zdravú farbu, ale tiež zvýrazní vašu tvár. Dávajte pozor, aby ste jej ale nepoužili príliš. Usmievajte sa v zrkadle, aby ste našli jablko na lícach. Do tejto oblasti naneste trochu lícenky a ste pripravená dobyť svet.

Červený rúž

4. cervene pery.jpg
Instagram

Psychológovia tvrdia, že väčšina ľudí podvedome spája červenú farbu so sexuálnou príťažlivosťou žien. Nie je prekvapujúce, že ženy, ktoré nosia červený rúž, priťahujú mužské pohľady viac. Nezabudnite: odtieň rúžu, ktorý si vyberiete, by mal dopĺňať váš celkový vzhľad.

Pekne upravené obočie

7. obocie.jpg
Instagram

Všetci vieme, že hrubé obočie je v dnešnej dobe obrovským hitom. Mejkap blogeri a módne časopisy však stále opakujú, že veľké, veľmi hrubé alebo príliš tmavé obočie nielenže vyzerá neprirodzene, ale môže tiež urobiť vašu tvár trochu mužnou. Prirodzený vzhľad je to, čo väčšina ľudí považuje za atraktívne. Takže stále môžete tvarovať obočie, aby vyzeralo hrubšie, ale jednoducho to nepreháňajte. 

Dymové oči

8. dymove oci.jpg
Instagram

Vzhľad dymového oka sa dá ťažko dosiahnuť. Ak  nie ste opatrné, veľmi rýchlo môžete skončiť ako panda. Ale akonáhle zvládnete túto techniku, dostanete perfektný večerný vzhľad, ktorý bude na vašich očiach vyzerať šialene nádherne. Tu je návod, ako na to

Prírodný tón pleti

6. obocie.jpg
Instagram

Často si myslíme, že aplikácia silnej vrstvy podkladového krému alebo niekoľko vrstiev mejkapu naše nedokonalosti lepšie ukryje. Bohužiaľ, táto stratégia má skôr opačný efekt. Vyberte si základy s tenkou tavnou textúrou, ako sú BB alebo CC krémy. Tieto produkty vám pomôžu vyrovnať tón pleti a poskytnúť vám nový vzhľad. Ak chcete skryť malé nedostatky na tvári, použite korektor.

Svetlé trblietavé očné tiene

5. ocne tiene.jpg
Instagram

Svetlé očné trblietavé tiene sú v tejto sezóne na vrchole popularity. Tento štýl líčenia sa však hodí najmä na večer, ale rozhodne sa nehodí na každodenný mejkap. V skutočnosti sú hnedé, broskyňové a sivé odtiene očného tieňa najlepšie voľby, pokiaľ ide o každodennú make-upovú rutinu.

Hollywoodsky úsmev

Hollywoodsky usmev.jpg
www.brightside.me

Stačí rozmiešať sódu bikarbónu s nejakou zubnou pastou a potom aplikovať veľkú vrstvu na hliníkovú fóliu. Potom obalte fóliu okolo zubov, tak aby ste ju naozaj cítili. Po hodine odstráňte alobal a dôkladne opláchnite ústa. Výsledok je perfektný.

Ak sa nám naše tipy páčili, ďakujeme, že sa o ne podelíte.

www.brightside.me

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom