7 znamení, že máte zlý sex

Sex
shutterstock

Milujete svojho partnera, ale váš sexuálny život je menej uspokojivý? Pomocou týchto 7 znamení zistíte, či máte zlý sexuálny vzťah.

Nie je žiadnym tajomstvom, že ženy predstierajú orgazmus. Niektoré ženy to robia tak často, že ich partneri jednoducho predpokladajú, že odvádzajú v posteli skvelú prácu a to aj s minimálnym úsilím!

To rozhodne nie je šťastné riešenie, pretože potom vediete neuspokojivý a nudný sexuálny život.

Najmä páry v dlhodobých vzťahoch strácajú motiváciu vynaložiť v posteli väčšie úsilie a tak ostávajú v starých, už osvedčených praktikách.

Keď však dosiahnu bod zlomu, hľadajú útechu v novom vzťahu, ktorý im zrazu dá to, čo im v predošlom vzťahu chýbalo. Nejde o emocionálnu sviežosť, ale skôr o znovuobjavenie dobrého a vzrušujúceho sexu!

7 znamení, že máte zlý sex:

1. Myslíte pri sexe na niečo iné: Prvou známkou toho, že máte zlý sex je to, keď sa pristihnete premýšľať o niečom inom.

Náhodné myšlienky sa môžu pohybovať od zoznamu potravín, ktoré musíte kúpiť, cez prácu až po to, čo budete večer sledovať v televízii. Ak zistíte, že vaša myseľ často lieta preč počas milovania sa, pravdepodobne vám v sexe niečo chýba.

To isté platí pri fantazírovaní o sexuálnych zážitkoch, ktoré ste mali v minulosti alebo by ste len chceli mať, ale nemáte odvahu povedať to svojmu partnerovi.

2. Myslíte na inú osobu: Pokiaľ kvalitu vášho sexu zvyšuje len predstava, že sa milujete s niekým úplne iným, pravdepodobne už vo vašom vzťahu vyprchala sexuálna vášeň a takýmto spôsobom sa snažíte správne naladiť.

3. Nemôžete sa dočkať, až to skončí: Čoraz častejšie vás napádajú myšlienky typu: „Nech sa už konečne urobí“ , „Ako dlho to bude ešte trvať“… sú jednoznačným prejavom toho, že sa počas sexu nudíte a milovanie sa s partnerom vám je na obtiaž.

Majte na pamäti, že ak je sex vynikajúci, nechcete, aby to skončilo a máte chuť praktizovať ho neustále. V opačnom prípade je viac ako nevyhnutný rozhovor s partnerom.

4. Stále tá istá poloha: Rýchle a osvedčené. Tak takto nejako by to nemalo fungovať. Stále tie isté polohy, ktoré vás už nudia a o orgazme môžete len snívať. Sex je akt lásky a radosti, ktorý je určený na to, aby sa z neho tešili obaja partneri.

Nie je nič zlé na tom mať svoje obľúbenú polohu, keď sa milujete. Je ľudskou prirodzenosťou hľadať najväčšie potešenie vo všetkom, čo robíme, a sex nie je výnimkou. Ak však zistíte, že poloha, v ktorej sa milujete, vám neprináša požadovanú rozkoš, zmeňte to! Sex by mal byť o experimentovaní a hľadaní toho, čo sa nám páči.

5. Radšej sa ukájate masturbáciou: Ďalšia červená vlajka signalizujúca, že váš sex nie je v poriadku. Ak dostávate viac uspokojenia pri masturbácii ako pri sexe a takúto formu vyhľadávate oveľa častejšie, určite to v poriadku nie je. Porno, či erotické časopisy majú slúžiť len ako doplnok na spestrenie si sexuálneho života. V opačnom prípade máte pravdepodobne sexuálny problém.

Ako prebudiť vo vzťahu sexuálny náboj?

6. Nekomunikujete: Ak ste hanblivá a bojíte sa povedať svojmu partnerovi, po čom presne túžite, ťažko sa dopracujete k lepšiemu sexu. Komunikácia je nevyhnutá, a preto naberte odvahu a začnite o svojich túžbach hovoriť postupne.

7. Hanbíte sa za svoju nahotu: Ak sa vy alebo váš partner okamžite po milovaní zakryjete, obliečiete alebo sa vzdialite od seba v snahe skrývať svoju nahotu, berte na vedomie, že sex je intímnou a súkromnou záležitosťou. Ak sa necítite dobre nahá, možno je to dôvod, prečo si sex nedokážete užívať naplno. Naučte sa mať rada svoje telo a potom sa zmení aj spôsob, akým si užívate milovanie s partnerom.

Ak spozorujete niektorý z týchto príznakov vo svojom vlastnom vzťahu, netrápte sa, ale naopak to skúste spoločne napraviť. Koniec koncov, sex môže byť kedykoľvek úžasný, keď obaja chcú!

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom