6 mrtvých osobností, o ktorých sa šíria konšpirácie, že stále žijú. Je to pravda?

Princezna diana.jpg

Nafingovali svoju vlastnú smrť? Alebo sú to len výmysly?

Michael Jackson

Odišiel 25. júna 2009 v dôsledku predávkovania Propofolom.

Smrť údajne nafingoval, aby sa dostal z dlhov a žil zvyšok svojho života v pokoji.

V rokoch 1993 a 2003 bol Jackson obvinený z obťažovania detí. V oboch prípadoch nebola dokázaná jeho vina. Tieto udalosti a neustále zmeny vo svojom vzhľade (zmena farby pleti a tváre) boli dôvody, ktoré vyvolali mnohé fámy.

Každý rok sa objavuje nový „dôkaz“ o jeho živote. Minulý rok to bola zvláštna selfie jeho dcéry Paris, ktorá vzbudila rôzne konšpirácie. V tomto roku rozruch vyvolal záber Sergia Cortesa a spôsobil novú vlnu klebiet a teórií.

Elvis Presley

Elvis Presley zomrel 16. augusta 1977 kvôli predávkovaniu.

Spevák údajne predstieral svoju smrť, aby odišiel zo sveta slávy, v ktorom bol príliš na očiach a začal žiť viac duchovný život. 

Teóriu o jeho fiktívnej smrti v roku 1977 podporuje niekoľko faktov. Patria sem lekárske vyšetrenia príčiny jeho smrti, absencia fotografií mŕtveho tela speváka a nesprávne uvedenie jeho stredného mena na jeho náhrobku: Aron namiesto Aarona.

Hneď po smrti kráľa Rock ‚n‘ Roll sa objavil na verejnosti  Jimmy „Orion“ Ellis. Podobal sa idolu nielen vzhľadom, ale aj špecifickým hlasom.  Tento spevák sa na pódiu vždy ukázal iba v maske a aj na verejnosti. Preto sa mnohí ľudia domnievali, že to bol Elvis.

Princezná Diana

Diana zomrela 31. augusta 1997 pri automobilovej nehode v Paríži.

Mnoho ľudí si myslí, že princezná Diana v ten večer mala naozaj nehodu, ale nezomrela. Jej zranenia neboli smrteľné a jej život bol zachránený.

Namiesto Diany bola pochovaná iná žena a princezná žije vUSA, kde vedie jednoduchý život a komunikuje z času na čas so synmi. Nafingovaná smrť Diany však nemusí byť len teória

Verzia o stále žijúcej princeznej je podložená nejednoznačnými skutočnosťami. Napríklad bola pochovaná v uzavretej rakve. Taktiež nie sú žiadne fotografie Dianinho mŕtveho tela a žiadne fotografie z nehody pred jej smrťou okrem záberu blondínky v aute zranenej pri nehode.

Kurt Cobain

Podľa jednej verzie vyšetrovania si Cobain podal smrteľnú dávku heroínu. Potom sa zastrelil do hlavy 5. apríla 1994.

V roku 2016 publikoval The Daily Mail provokatívny článok s nadpisom, ktorý hovoril, že spevák môže byť stále nažive, o čom svedčí vraj videozáznam.

V roku 2012 prespieva peruánsky spevák Ramiro Saavedra pieseň Nirvany „Come As You Are.“ Umelec sa naozaj podobá Cobainovi nielen hlasom, ale aj vzhľadom. Je však nepravdepodobné, že by rozumný človek veril, že to bol samotný Cobain.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe zomrela 5. augusta 1962 na predávkovanie barbiturátmi a oficiálna verzia jej smrti je samovražda. V čase svojej smrti legendárna kráska trpela duševnými poruchami a bola závislá od liekov.

Postmortálne fotografie herečky sa zdajú byť niektorým jej fanúšikom veľmi podozrivéExistuje niekoľko teórií a najobľúbenejšia je tá, že neznáma a chronicky chorá herečka, ktorá vyzerala ako Marilyn, bola zabitá smrteľnou dávkou drog a prenesená do bytu Monroe.

Skutočnú celebritu, pod vplyvom silných sedatív, uniesli ľudia prezidenta Kennedyho a tajne previezli do Švajčiarska, kde bola umiestnená v súkromnom a dobre stráženom sanatóriu. Tam sa stretla s Dr. Laube, vdovcom s tromi synmi, a po čase sa zaň vydala a usadila sa vo Švajčiarsku. V sedemdesiatych rokoch jej manžel zomrel, ale ona je stále nažive a v dobrom zdraví, užívajúc si svoje vnúčatá jej adoptovaných detí.

Paul Walker

Paul Walker zomrel30. novembra 2013 pri autonehode.

Údajné fotografie automobilových poznávacích značiek sa nezhodujú. Tiež jeho fanúšikovia boli prekvapení skutočnosťou, že polícia nezaistila miesto nehody a umožnila všetkým fotografovať. Napriek tomu v žiadnom z nich nie je žiadne mŕtve telo.
Podľa jednej verzie sú dokonca aj farby vozidiel odlišné. Tu je auto predtým a auto po nehode.  Mnohí ľudia preto veria, že Walker žije niekde na súkromnom ostrove.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom