Zrútil sa jej celý svet...a prešla transformáciou duše

Galakticke vedomie.jpg
Foto: Bux.sk

Táto kniha prináša obraz, aké je to žiť v čistej láske a pravde. Ako si udržať 5D myslenie v 3D svete. Nech sa deje tam vonku čokoľvek, ako zostať tu, vo vnútri, v harmónii.

Hlavným odkazom románu Galaktické vedomie je ukázať reálny život ľudí, ktorí žijú svoju multidimenzionalitu v 3D prostredí.
Príbeh hlavnej hrdinky, ktorej sa zrúti celý svet a postupne prechádza obrovskou transformáciou duše je vsadený do obdobia celosvetovej pandémie. V procese osobného vzostupu jej pomáhajú ľudia, ktorí jej postupne prichádzajú do cesty a svojím vzorom ukazujú smer, kadiaľ kráčať k šťastnému a naplnenému životu.

Prostredníctvom reálnych životov ľudí žijúcich na Slovensku v rokoch 2020 a 2021, v čase vzostupu planéty Zem, môže čitateľ vidieť nielen to, ako sa žije s 5D vedomím, ale nepriamo prijímať i cenné rady a postupy pre osobné prebudenie do svojho multidimenzionálneho vedomia.

Galaktické vedomie nadväzuje na román Kozmická Láska, hoci nie je jeho priamym pokračovaním. Oslovuje široké spektrum duchovných čitateľov, ktorí sa okrem iného zaujímajú aj o vlastný kozmický pôvod.
Monika Jakubeczová, autorka bestsellerov anjelských kníh, ktorej sa pred rokmi otvorili vlastné galaktické spomienky, votkala do príbehu aj svoje vlastné skúsenosti, zasvätenia a zážitky z vyšších sfér.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Dado Nagy:

„Pri písaní mojich prvých štyroch kníh ma láskyplne viedli anjeli. Vznikli z toho štyri publikácie,“ spomína Monika Jakubeczová.
Prebudili ma anjeli (IKAR 2013)
Život s anjelmi (IKAR 2015)
Kozmická Láska (IKAR 2019)
Cesta k Svetlu (IKAR 2021)

No potom sa stal ďalší zo zázrakov, ktoré vo svojom živote zažila. „Moja duša sa rozpadla a znovuzrodila do toho istého tela, no už trvale do inej frekvenčnej úrovne. Kvantový skok, ktorý som týmto absolvovala, mi priniesol inú kvalitu bytia, iných ľudí do života a moje vedomie sa aj vďaka nim mohlo rozprestrieť do multidimenzionálneho vnímania všetkého,“ dodáva Monika.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom