Zobúdzate sa každú noc v rovnakom čase? Neignorujte to! Môže to pre vás znamenať veľa

Zobúdzate sa každú noc v rovnakom čase? Neignorujte to! Môže to pre vás znamenať veľa
Zobúdzate sa každú noc v rovnakom čase? Neignorujte to! Môže to pre vás znamenať veľa www.thinkstockphotos.com

Prebudenie v rovnakom čase každú noc bez budíka môže byť znakom, ktorému by ste mali venovať pozornosť.

Každý z nás je človek s rôznymi energiami. Pretekajú cez naše telo skrze takzvané energetické meridiány a ani si to neuvedomujeme. Tieto energie sa používajú v tradičnej čínskej medicíne. Sú dôležité pre praktiky ako akupunktúra alebo akupresúra.

Málokto z nás vie, že spomínané meridiány majú vplyv aj na naše vnútorné hodiny. Podľa čínskej medicíny sa jednotlivé orgány energeticky dobíjajú počas noci v rôznych časoch. Ak sa teda v noci pravidelne zobúdzate bez zjavnej príčiny v rovnakú hodinu, môže to znamenať, že niektoré vaše časti tela sú zablokované.

Problémy so spánkom medzi 21:00 a 23:00 hodinou

Väčšina ľudí chodí obvykle spať v čase medzi 21.00 a 23.00 hodinou. Ťažkosti so zaspávaním počas tejto doby sú známkou nadmerného stresu a starostí nazbieraných počas dňa. Odporúčajú sa pozitívne mantre, meditácia alebo relaxačné cvičenie na postupné naťahovanie svalov.

Problémy so spánkom medzi 23:00 a 1:00 hodinou

Tradičná čínska medicína spája tento čas s prúdením energie cez žlčník. Prebudenie v tomto časovom rámci je spojené aj s emocionálnym sklamaním. Skúste prijať samých seba takých, akí naozaj ste a snažiť sa odpustiť tým, ktorí vám ublížili. Opäť vám môže pomôcť meditácia.

Prebúdzanie sa medzi 1:00 a 3:00 hodinou

Tieto hodiny sa spájajú s prúdením energie cez pečeň.  Prebúdzanie sa v tejto dobe súvisí s emóciami hnevu a nadmernej jangovej energie. Pokúste sa piť viac studenej vody a prevziať zodpovednosť za situáciu, ktorá spôsobila, že ste sa cítili nahnevaní, aby ste mohli pokojne spať.

Prebúdzanie sa medzi 3:00 a 5:00 hodinou

V týchto hodinách prechádza energia cez pľúca a je spojená s emóciou smútku. Znovu zaspať vám pomôže pomalé a hlboké dýchanie. Prebúdzanie v tomto čase môže byť aj znamenie vyššej moci upozorňujúce na to, aby ste venovali pozornosť posielaným správam, ktoré vás majú zosúladiť s vašim hlbším poslaním. 

Prebúdzanie sa medzi 5:00 a 7:00 hodinou

V tomto čase energie prechádzajú cez vaše črevá a je spojený aj s emocionálnymi blokádami. Ak sa chcete pokúsiť znovu zaspať, pomôže vám ponaťahovať svaly, alebo použiť toaletu.

Prebúdzanie medzi 3:00 a 5:00 hodinou ako volanie po naplnení hlbšieho zmyslu života

Váš cyklus spánku je čas, keď snívate a môžete tiež dostávať správy od vyšších energií o vašej ceste. A práve sny môžu odhaliť podrobnosti o duchovnej ceste, na ktorej ste. Preto je dobré, ak dokážete správne identifikovať signály od vyšších energií či bytostí, ktoré vám ich posielajú.

Či už tomu veríte, alebo nie, je veľa ľudí, ktorí sa rozhodli nasledovať  svoje životné poslania. Pochopili, že sme tu preto, aby sme sa niečo naučili a zdokonalili. Ide o proces transformácie na vyššiu úroveň vedomia. Na to však potrebujete poznať svoj hlbší zmysel života.

www.powerofpositivity.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom