Znovu objavte stratenú vášeň: Tipy na oživenie manželského sexu!

Sex flirt napatie erotika napady a triky
Foto: ilustračné, GettyImages

Manželská kríza začína často v posteli. Ako oživiť vaše milovanie a predísť mnohým skrytým problémom? Máme pre vás niekoľko tipov.

Sex je jeden zo spôsobov, ktorým muž preukazuje lásku k svojej žene. Podobne, ako my chceme po našich drahých polovičkách, aby k nám boli láskaví a pomáhali v domácnosti, tak aj muži túžia po tom, aby sme prejavovali viac iniciatívy v posteli.

Práve preto, že milovanie pod tlakom každodenných povinností, sa zmení na nutnú povinnosť, stáva sa z neho ošumelý stereotyp. Ako znovu okoreniť manželský sex a celkovo váš vzťah? Vyskúšajte nasledujúce tipy.

  • Vezmite si do postele svoje lodičky a nič iné. Už len to, že prejavíte viac iniciatívy, vášho muža rozpáli.
  • Koľkokrát sa v týždni naozaj vášnivo pobozkáte? Iba raz? Alebo ani to nie? Bohužiaľ, väčšinu problémov v manželstve odštartuje aj to, že skoro každé piate manželstvo si po rokoch spolužitia prestane vymieňať tento prejav nežnej náklonnosti. Chcete vrátiť do vášho života zamilovanosť? Tak bozkávajte viac svojho partnera!
  • Keď pôjdete na budúce do reštaurácie, nakloňte sa k manželovi a len tak, medzi rečou, mu oznámte, že nemáte spodnú bielizeň.
  • Kúpte si zmývateľné tetovanie a povedzte partnerovi, že ho na vašom tele bude musieť nájsť.
  • Keď pôjdete nabudúce spať, použite viac parfumu, ktorý sa vášmu mužovi obzvlášť páči.
  • Zašepkajte manželovi, že dnes večer veľmi túžite po sexe a urobíte čokoľvek, čo bude chcieť.
  • Príležitostne sa nečakane manžela dotknite tak, aby sa vzrušil.

Je však dôležité, aby tieto prejavy pozornosti boli autentické a nenútené. Muži neznášajú pretvárku a je dôležité, aby sa intimita v partnerskom vzťahu budovala na základe vzájomnej dôvery a lásky. Nechajte tieto tipy slúžiť ako nápady na oživenie vašej intímnej stránky a prispôsobte ich svojmu individuálnemu vzťahu a preferenciám.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom