11 znakov, že je vám partner neverný

Sex
thinkstockphotos

Máte podozrenie, že vás partner podvádza? S neverou dochádza aj k zmene správania vášho partnera. Zistite ako sa najčastejšie prejavuje.

1. Telefón je jeho najlepší priateľ: Má telefón stále na tichý režim, neustále si ho kontroluje a berie si ho aj na záchod. Zmena hesla na sociálnych sieťach či spôsobom blokovania telefónu tiež nie je výnimkou.

2. Nový spôsob vyjadrovania sa: Všetci partneri majú svoj zaužívaný spôsobom komunikácie. V prípade, že sa odrazu začne vyjadrovať úplne iným spôsobom, je viac ako pravdepodobné, že to má od inej osoby, s ktorou trávi veľa času. Zmeny gestikulácie, mimiky sú jednoducho neuvedomelým opakovaním po inej osobe.

3. Zmena záujmov a prehnaná aktivita: Zrazu chodí ochotne venčiť psa, nakupovať či vynášať odpadky. Do toho sa pridružila nová aktivita, ktorú začal vykonávať s kamarátom, ktorého roky nevidel. Milenka dokáže chlapa obrátiť naruby a on sa začne zaujímať i o to, čo ho predtým vôbec nezaujímalo.

4. Zmena vzhľadu: Odrazu zmenil účes, vôňu, ktorú mal roky zaužívanú, obstaral si pár kúskov nového oblečenia a bielizne, nosí neznámy šperk.

Prečítajte si aj: 4 znaky, že mu chýba milenka

5. Prestal žiarliť: Kedysi na vás žiarlil a vadila mu hocijaká prítomnosť muža vo vašom okolí, teraz je z neho úplne iný človek. Už vôbec na vás nežiarli a dokonca vás sám nabáda k tomu, aby ste si vyrazili do spoločnosti. Pýta sa vás, či sa vám páči muž, ktorý ide oproti a či by nestál za hriech.

6. Pohyb na účte: Ak nemá vlastný účet, môžu sa na spoločnom účte objaviť stiahnutia peňazí z reštaurácií, klenotníctva alebo z drahého butiku.

Prečítajte si aj: Koľko peňazí záletníci obetujú na milenky?

7. Zmena sexu: Buď vôbec o milovanie nemá záujem, alebo naopak zvýšený, vyžaduje rôzne sexuálne experimenty, robí veci, ktoré nikdy nerobil.

8. Je prehnane pozorný: Síce s vami trávi menej času, ale stále sa vás vypytuje, ako sa vám darilo, či aký ste mali deň, aby zahnal výčitky svedomia. Vedzte, že aj pozitívna zmena správania môže byť príčinou nevery.

9. Cesty a nadčasy: Jazdí častejšie na služobné cesty, pracuje zrazu cez víkend a v zamestnaní je hocikedy do noci.

10. Vždy hľadá spôsob, ako sa ospravedlniť: Neháda sa s vami a ospravedlňuje sa aj za to, čo nespravil. Pri odpovediach je strnulý, pretože má strach, že ste odhalili jeho neveru. Často hovorí príbehy o nevere svojich kolegov a o tom, ako by on nikdy nezlyhal. Dúfa, že takýmto spôsobom zmietne pod stôl prípadne podozrenia.

11. Vyhľadáva samotu: Kedysi ste všetko robili spolu a teraz hľadá čo najviac možností, ako byť sám. Stále nachádza nejaké dôvody prečo nemôžete ísť spolu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom