Ženích pri oltári povedal neveste, že jeho srdce patrí inej. Tej, ktorá stojí priamo za ním

nevesta a ženích
nevesta a ženích www.gettyimages.com

Tejto neveste sa počas svadby takmer zastavilo srdce. Slová ženícha, že miluje ďalšiu ženu, ju rozplakali tak, že ju nedokázal nikto utíšiť. Svadba má byť najkrajším dňom v živote nevesty. Krásne šaty a líčenie, pekná výzdoba v kostole či obradnej sieni, ktorá je naplnená tými najbližšími ľuďmi. Predsa len je tam však niekto ešte výnimočnejší. Ženích. Väčšina obradov prebehne pekne plynulo. Jednej neveste v Portugalsku sa však takmer zastavilo srdce.

V tom najdôležitejšom okamihu, keď si dvojica hovorila sľuby na celý život, totiž nastávajúci prerušil svadbu. Jefferson povedal Jessice, že hoci ju silno miluje, musí sa jej priznať, že jeho srdce patrí inej, veľmi špeciálnej žene, ktorá sa tiež nachádza v miestnosti. Všetci prítomní boli ohromení, ale najviac zmeravela Jessica.

Jeff sa otočil smerom k Giovanne. Osemročné dievčatko je dcérou Jess, ktorú má z predchádzajúceho vzťahu. Pri výbere ďalšieho partnera vždy myslela na to, že nehľadá niekoho len pre seba, ale aj pre Giovannu. Našťastie sa Jeff rozhodol, že chce byť nielen dobrým manželom, ale aj otcom. Plakali úplne všetci!

Pred očami všetkých si kľakol na koleno a malému dievčatku adresoval portugalsky tieto slová plné nehy: „Ak by som mohol požiadať o niečo Boha, bolo by to mať ťa za moju dcéru. Bol by som tým najviac hrdým otcom na svete, keby som mohol mať takú krásnu, inteligentnú a vzdelanú dcérku, ako si ty. Sľubujem ti lásku, moju lásku, a že vždy sa o teba postarám, vždy ťa budem ochraňovať a nedovolím, aby sa ti niečo zlé stalo. “

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom