Žena pomaly chradla, lekári nevedeli zistiť príčinu. Keď ju odhalili, zostali v šoku

Žena pomaly chradla, lekári nevedeli zistiť príčinu. Keď ju odhalili, zostali v šoku
Žena pomaly chradla, lekári nevedeli zistiť príčinu. Keď ju odhalili, zostali v šoku www.dailymail.co.uk

Anna Zigenhorn z Floridy bola zdravá matka dvoch detí. Až do chvíle, keď sa s ňou začali diať čudné veci. Nech je jej príbeh pre vás varovaním.

Viete si predstaviť, že z ničoho nič začnete mať veľmi veľa zdravotných problémov a lekári sú bezradní, pretože nevedia odhaliť príčinu?

Presne toto sa stalo mladej žene z Floridy, ktorá začala najskôr priberať na váhe, sťažovala sa na bolesť celého tela a skoro oslepla. A to nebolo všetko. Anna Zigenhorn začala mať okrem toho problémy so štítnou žľazou, artritídu, lupus a mnoho ďalších komplikácií.

Nakoniec prestala hovoriť a dorozumievala sa pomocou tabuliek. Život mladej matky dvoch detí sa premenil na peklo a napriek mnohým vyšetreniam, lekári stále nevedeli odhaliť príčinu všetkých zdravotných problémov. Až kým nepodstúpila operáciu. To, čo odborníci našli v jej tele, šokovalo aj ich.

Anna Zigenhorn si pred mnohými rokmi dala zväčšiť prsia. Na implantáty v tele skoro zabudla. Práve oni však boli príčinou všetkých zdravotných ťažkostí.

Keď ich lekári vyberali, boli pokryté plesňou.  Po tejto operácii sa Anna zázračne zotavila.

Odborníci v obore plastickej chirurgie tvrdia, že prípad mladej ženy z Floridy nie je ojedinelý a varujú, aby si ženy, ktoré podstúpili plastiku prsníkov, vymenili implantáty každých 8 až 15 rokov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom