Žena čaká dieťa so svojím bratom. Svoj vzťah považujú za úplne normálny

súrodenci

Láska si očividne nevyberá a príbeh tohto páru je jasným dôkazom. Daniel a Ana Parrotovci majú rovnaké priezviská a to nie kvôli tomu, že by boli manželia, ale kvôli tomu, že sú to súrodenci. Súrodenci, ktorí sa milujú. Nejde o zväzok manželský, ale o krvné puto. Títo dvaja majú spoločného otca a teda sú nevlastnými súrodencami.

Keď sa Anini rodičia rozišli, bola Ana ešte malé dievčatko. Jej otec si neskôr našiel novú ženu, s ktorou mal dieťa a tým je práve Daniel. Daniel bol chlapec, ktorého Ana chcela nesmierne spoznať, pretože vždy snívala o bratovi. Podarilo sa jej to  až v momente, keď jej bolo 20 rokov. Svojho brata našla na Facebooku a potom už to išlo naozaj rýchlo.

Obaja sa do seba okamžite zamilovali a to hneď pri prvom stretnutí. Vzájomná príťažlivosť medzi týmito súrodencami bola až taká, že nepomohla ani myšlienka na to, že majú spoločného otca a je to niečo zakázané.

brat a sestra
brat a sestra www.gettyimages.com

Súrodenecký vzťah sa tak skoro prehupol vo vzťah milenecký. Aj keď ho dlho tajili, nakoniec sa rozhodli, že o ňom všetkým povedia. Nešlo však o normálne oznámenie, túto novinu oznámili všetkým prostredníctvom televízneho programu.

Aby toho nebolo málo, pár spolu čaká bábätko. Keď to všetkým oznámili, zosypala sa na nich obrovská vlna kritiky a odporu. Incest je zakázaný a je obrovská šanca, že u dieťaťa vznikne genetická vada. Pár je však iného názoru a dieťa si chce nechať.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom