Zdravé vlasy vďaka bylinkám

Zdravé vlasy

Radi by ste mali silné a zdravé vlasy , ale ich končeky vyzerajú stále spľasnuto ?

Zdravé vlasy
https://www.gettyimages.com

Vyskúšajte naše tipy a svoju hrivu si oplachujte tými najlepšími bylinkovými prípravkami..

Ktoré sú tie naj?

Koreň lopúcha 
Koreň lopúcha väčšieho je nevyhnutný pre správne a efektívne ošetrenie lámavých a suchých vlasov. Je tiež užitočný pre viac druhov chorôb. Lopuchový koreň je dostupný v bylinkových obchodoch či predajniach so zdravou výživou.

Kostihoj lekársky
Vlasom prináša veľa výhod. Je dobrý ako liek na problémy kože. Okrem toho pomáha urýchliť uzdravenie suchých vlasov i suchej pokožky hlavy. Kostihoj rýchlo rastie, preto ho môžete žať mnohokrát za celú vegetačnú dobu. A nielenže pomôže suchým vlasom, hlavne vás zbaví lámavosti ich končekov!

Bazový kvet
Krásne vonia, ale poskytuje toho oveľa viac ako len krásnu vôňu. Použite ho vo svojom bylinnom vlasovom šampóne a získate osviežujúci výsledok. Aby ste mali zásobu bazových kvetov po celý rok, kvety si môžete zamraziť alebo si pripraviť zásobu šampónu na celý rok dopredu.

Ibištek

Má úžasnú schopnosť zvlhčovať a zjemňovať vlasy, čo z neho robí jasnú voľbu práve pre namáhané a presušené vlasy, ktoré sa často a zbytočne lámu, nepekne vyzerajú a štiepia sa. Rovnako dobre sa dokáže starať aj o zapálenú pokožku hlavy.

Šalvia
Upokojujúce a silne pôsobiace listy šalvie sú užitočné pre prípravu rôznych vlasových oplachov pre suché vlasy a suchú pokožku hlavy. Odvar jemne vmasírujte do pokožky hlavy a do vlasov, aby vlasy získali lesk, ktorý im chýba.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom