Zažívate v posteli nudu? 5 vášnivých vecí, ktoré vám okorenia sex

Sex, posteľ, orgazmus, vášeň

Vyžeňte stereotyp z vašej spálne a vyskúšajte tieto triky, za ktoré sa vám váš partner odvďačí oddaným zbožňovaním.

Hneď ráno ho navnaďte a sľub dodržte

Dohovorte sa s partnerom na určitom termíne. Aby to však nevyznelo nudne, určite si nezapisujte daný termín posteľných radovánok do kalendára, ale pošlite mu radšej sms napríklad v nasledujúcom znení: „Ahoj, láska, urob si dnes večer čas. Práve som objavila pozíciu, ktorú by som s tebou chcela vyskúšať.“ Stavte sa, že na vás v práci bude celý deň myslieť. A ktovie, možno vám kúpi aj kvetiny!

Povedzte mu magické slová

Nič proti romantike, ale niekedy sú komplimenty benzínom, aby sme sa naštartovali a vulgarizmy doslova palivom pre tryskové motory. Verte či neverte, najväčší „slušáci“ počúvajú na neslušnosti. Či už ich vykríknete alebo zašepkáte do ucha, účinok bude rovnaký. Dajte dolu nohu z morálnej brzdy a ukážte mu svoje vzrušenie. Bude vám zobať z ruky.

Urobte si to sama

Ale nie nepozorovane, aby vás nevidel, ale priamo pred jeho očami! Nechajte ho tiež, aby do toho mohol zasiahnuť. Prečo? Existujú tri dôvody. Po prvé je bohužiaľ masturbácia stále ešte tabu, a to čo je zakázané nás veľmi vzrušuje. Po druhé, sólové číslo je jasným vyjadrením: „Nepotrebujem ťa na orgazmus„. A pretože to nepoteší jeho ego, chce vám hneď v posteli dokázať, že opak je pravdou a bude sa o to viac snažiť. Po tretie, nenájde sa snáď lepší spôsob, ako mu „povedať“, čo máte najradšej, a to sa vám v každom prípade vyplatí, ak bude môcť nabudúce opäť priložiť ruku k dielu.

Nič pred ním nepredstierajte

Otázka typu: “ Aký som bol?“ je samozrejme zakázaná. Ale predsa sa nás to muži občas spýtajú. Ako na ňu odpovedať? Buďte určite úprimná, pretože keď si je partner vašim orgazmom istý, prečo by sa viac snažil? Niekedy muži vycítia vaše klamstvo a sex s vami ich začne nudiť. Buďte teda úprimná, ale s mierou. Namiesto kritizovania ho spolu s bozkom utešte slovami: „Aj tak sa mi to páčilo.“ A nabudúce určite pridá plyn.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom