Zatnite päsť a zapamätajte si, akým spôsobom ste to urobili. Následne si prečítajte, čo to prezradí o vašich vzťahoch

01 5.jpg
01 5.jpg youtube.com

Jednoduchý, rýchly a úplne presný. Presne taký bude tento test, do ktorého sa spoločne pustíme. Poďme sa pozrieť na to, čoho sa vlastne týka.

Zadanie je vlastne úplne jednoduché. Vôbec nad ničím nepremýšľajte a hneď teraz stlačte svoju päsť. Zapamätajte si presne, ako vaše zatnutie päste vyzerá a následne sa pozrite na obrázok. Zapamätajte si číslo vášho štýlu zatínania päste a následne si podľa neho prečítajte, čo o vás spôsob, akým zatínate päsť, vypovedá.

01 5.jpg
01 5.jpg youtube.com

Prvý spôsob

Ste veľmi citlivý človek, ktorý býva často veľmi neistý. Neviete, čo robiť, a tak riešenie a pomoc hľadáte často u priateľov a svojej rodiny. Ste veľmi zvedavý človek. Chcete, aby sa k vám každý správal s úctou a rešpektom. Vzťahy vám pravdepodobne moc nevychádzajú, pretože ste často chladní a nedávate moc najavo svoje emócie a to aj napriek tomu, že normálne emotívny človek ste. V láske vám to ale jednoducho veľmi nejde.

Druhý spôsob

Ste človek inteligentný, kreatívny, očarujúci. Ste sebavedomý človek, kvôli čomu si veľa ľudí myslí, že ste namyslený. Pravda je však taká, že ste veľmi emotívny a citlivý človek. Ste človek, ktorý vo vzťahu vydrží a má vzťahy relatívne láskyplné. Robia vám však problémy rozchody, pretože je pre vás naozaj ťažké uzavrieť niečo, čo už skončilo.

Tretí spôsob

Ste spoločenská osoba. Občas ale dokážete s ľuďmi poriadne manipulovať. Chcete jednoducho dosiahnuť všetko, čo si zaumienite. Nesplnený cieľ alebo sen? To pre vás neexistuje! Ľuďom odpúšťať viete, ale rozhodne nie ste človek, ktorý by odpustil komukoľvek. Ste extrovertnej povahy, ale čo sa týka vzťahov, radšej ste so svojou polovičkou v súkromí, najlepšie doma.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom