Z nového videoklipu Johna Legenda naskakujú zimomriavky!

John Legend
John Legend SITA/AP

John Legend zverejnil videoklip k piesni You & I. Vo videu si zahrala aj spevákova manželka Chrissy Teigen.

Americký spevák John Legend zverejnil videoklip k piesni You & I (Nobody In The World). Predstavili sa v ňom napríklad hudobníkova manželka, modelka Chrissy Teigen, či herečka a hviezda reality šou Laverne Cox. Okrem nich sa vo videu objavujú aj rôzne typy dievčat a žien, ktoré pri pohľade do zrkadla hodnotia svoj vzhľad. Cieľom videoklipu je motivovať ženy, aby mali rady samy seba presne také, aké sú.

John Legend, vlastným menom John Roger Stephens, začal hrať na klavíri ako štvorročný a vo veku sedem rokov už spieval v kostolnom zbore. Absolvent Pennsylvánskej univerzity mal na konte dve demá, keď v roku 2001 stretol Kanyeho Westa, ktorý mu pomohol presadiť sa v hudobnom biznise.

Ešte pred vydaním debutového albumu Get Lifted (2004) na seba upozornil spoluprácami s viacerými interpretmi – rapper Jay Z si ho prizval na spoluprácu do skladby Encore, postaral sa o vokály v piesni You Don’t Know My Name od Alicie Keys a v skladbe Everything Is Everything od Lauryn Hill zas znie jeho klavír.

Po spomínanom debute nasledovali sólovky – Once Again (2006), Evolver (2008) a Love in the Future (2013). Okrem toho vydal i štyri živé nahrávky, spoločný album s The Roots s názvom Wake Up! (2010) a podieľal sa aj na nahrávke Cruel Summer (2012), ktorá je debutovou kompiláciou labelu G.O.O.D Music.

Informácie pochádzajú z webstránky www.huffingtonpost.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom