Y EAU DE PARFUM INTENSE - vôňa pre mužov, ktorí prahnú po energii

Yves Saint Laurent Beauty
Zdroj foto: Yves Saint Laurent Beauty

Yves Saint Laurent Beauty s hrdosťou predstavuje novú intenzívnu interpretáciu svojej ikony medzi parfumami Y EAU DE PARFUM INTENSE.
Y EAU DE PARFUM INTENSE stelesňuje všestranne nadaný umelec – rocková legenda Lenny Kravitz. Drevitý „fougère“ akord, ktorý zvýrazňuje charakter parfumu Y, v novej verzii so sviežimi, aromatickými modrými tónmi bobúľ borievky a levandule Diva kontrastujúcimi s hlbokými, zvučnými, zvodnými tónmi pačuli a intenzívneho cédrového dreva v tmavomodrom flakóne.

Dokonalý štýl. Intenzívna zmyselnosť. Y EAU DE PARFUM INTENSE celodenný intenzívny sprej vám umožní presadiť sa a podeliť sa o svoj drive. Pretože vôňa je to, čo nás spája. A nie je nič lepšie, ako sa podeliť o to, čo máte radi s ostatnými.

Podeľte sa o svoju vášeň. Zvýšte intenzitu. Y EAU DE PARFUM INTENSE od Yves Saint Laurent.

Yves Saint Laurent Beauty
Zdroj foto: Yves Saint Laurent Beauty

Vôňa pre mužov, ktorí prahnú po dokonalosti

Y EAU DE PARFUM INTENSE vyjadruje vzrušujúci okamžik v príbehu o muži „Y,“ ktorého stelesňuje charizmatický ambasádor značky Y Lenny Kravitz. Experimentátor, ktorý sa necháva viesť svojim vlastným rytmom a hlboko úprimný umelec, ktorý žije, aby tvoril hudbu. Všetko sa skrýva v jedinom okamžiku, kedy dáte priestor svojej tvoriacej energii.
Podeľte sa so svetom o svoje nápady, dary a vášeň. Pocíťte intenzitu tohto spojenia ako rocková hviezda, keď sa presunie zo štúdia na pódium, aby sa podelila o svoju hudbu s publikom…

charizmatický ambásador značky Y Lenny Kravitz
Charizmatický ambasádor značky Y Lenny Kravitz Zdroj foto: Yves Saint Laurent Beauty

Y je dôvodom k akcii. Y uvádza do pohybu nové myšlienky. Y vás posúva o krok ďalej. Y mení vaše sny v skutočnosť. Y zvyšuje intenzitu. Y je vášeň, ktorú zdieľate. Y je vôňa tých, ktorí majú odvahu, sny a nikdy sa nevzdávajú.

Parfum maximálne štýlový

Aby byl parfum Y ešte štýlovejší, zmyselnejší a intenzívnejší než kedykoľvek predtým, majster parfumér jemne pozmenil rovnováhu a pomer zložiek a pridal nové prémiové ingrediencie vypestované exkluzívne pre značku Yves Saint Laurent.
Stelesnenie chladivej, osviežujúcej a prenikavej esencie z modrých bobúľ otvára vôňu Y EAU DE PARFUM INTENSE akordom sviežosti, ktorá ladí s pulzujúcou energiou zázvoru, ktorý je pro Y typický, a nádychom vône čerstvo vyžehlenej bielizne. Jej čerstvé borovicové falzety otvárajú drevitý motív, ktorý sa prelína celým novým variantom tejto vône a dodáva jej surovosť.

Rovnako ako refrén dokonalo prepracovanej piesne, ktorý vám hrá v hlave od okamžiku, kedy ste ho prvýkrát počuli, má i Y EAU DE PARFUM INTENSE zosilnenú stopu, ktorá po jedinej aplikácii vydrží po celý deň. Je tak intenzívny. A to je rozhodne esencia pocitu byť „cool“…

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom