Výkon umocnený technológiou

Výkon umocnený technológiou
FOTO: PRADA

Parfumovaná voda Luna Rossa Ocean od značky Prada je nová intenzívna vôňa pre mužov. Nový prírastok do rady Luna Rossa Ocean stelesňuje výkon umocnený technológiou a vychádza z presvedčenia, že technológia nám pomáha prekonávať vlastné limity, posúvať hranice fantázie a otvárať nové obzory. 

Parfumovaná voda Luna Rossa Ocean od značky Prada obsahuje odvážnu a sebaistú formulu inšpirovanú bezhraničnou odvahou skúšaného dobrodruha, ktorý sa vydáva až za hranice svojich možností a svoje schopnosti na tejto ceste posilňuje tým, že bravúrne ovláda moderné technológie. Intenzívna, odvážna a zmyselná vôňa parfumovanej vody Luna Rossa Ocean je stelesnením limitu, kde muž podrobuje svoju odvahu tej najťažšej skúške.

Intenzívna a avantgardná vôňa

Parfumovaná voda Luna Rossa Ocean ešte zintenzívňuje toaletnú vodu Luna Rossa Ocean a ďalej rozvíja jej sofistikované a zmyselné aspekty umocnené inováciami. AmberXtreme® je špičková zlúčenina zvyšujúca intenzitu a rozptylovú schopnosť hlavnej zložky, čím zosilňuje účinnosť vône.

Hlava parfumu sa na začiatku vyznačuje osviežujúcim a iskrivým nádychom grapefruitu, ktorý pomaly prechádza do sviežich a pikantných tónov jalovcových bobúľ a esencie korenia. všetko spolu vytvára unikátnu aromatickú vlnu.

Srdce parfumu tvorí šalvia, ktorá mu prepožičiava hrejivý jantárový nádych umocnený akcentom silných levanduľových a medových vôní. Tento komplex potom odhaľuje pre Luna Rossa Ocean charakteristický krémový kosatec, ktorý je tu prebudený energiou a priamočiarosťou kadidla doplnenou o korenie a akordy jantárového dreva. Základ tohto nového čuchového počinu tvorí haitský vetiver, ktorý bol vytvorený exkluzívne pre značku Prada, spolu s extraktom z pačuli. Charakteristický, procesom frakcie vytvorený nádych pačuli, ponúka ľahké dymové tóny, ktoré do vône vnášajú príťažlivosť plného, drevitého tela. Vôňu uzaviera akord vanilkového struku v trojici hrejivých jantárových tónov (vanilka,
živica, benzoe), ktoré umocňujú jej zmyselnosť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom