Výklad kariet na týždeň od 9.4 - 15.4.2018

žena, plávať, voda

Neuveriteľné, ako dni bežia. Ďalší pondelok! 

Na úvod nie je veľmi čo písať – stále silný príval vesmírnych energií. Vidíte to určite na sebe, ale aj vo svojom okolí. Môžete mať aj problémy so spánkom, kým sa energie vo vás ukotvia a dajú do rovnováhy. Tiež som sa dve noci prehadzovala (pred a počas splnu), ale už je to ok. A zistila som, že mi stačí spať kratšie a som odpočinutá. Ako ste na tom vy? Napíšte mi do komentárov. Ďakujem za každú spätnú väzbu. Takže iba zopakujem – meditujte, robte si drobné radosti, vyhýbajte sa, pokiaľ sa dá, negativite na akejkoľvek úrovni. Nezabudnite na úsmev.

Zobrala som do rúk najskôr karty anjelov. A krásne doplnili to, čo som zabudla napísať. Hovoria Odovzdajte svoje starosti, bolesti, trápenia – všetko, čo vás ťaží – Bohu a anjelom, aby vám mohli pomôcť. Všetko, čo odovzdáte, nahradia vám niečím novým, lepším. Ak totiž budete dokola lipnúť na niektorých aspektoch vášho života preto, lebo vás brzdí strach, situácia sa v žiadnom prípade neuzdraví – práve naopak, môže sa zhoršovať. Ale o tom som už veľakrát písala……..

A čo je odporúčané pre vás riešiť a čistiť tento týždeň?

Zvitok pozemského pôvodu

Som bytosť, ktorá má korene vo viacerých ríšach zároveň. Jednou z nich je ríša ľudí a ja som hrdý (á) na to, že som teraz človekom. Priznávam sa ku všetkým mojim inkarnáciám, vrátane tých, na ktoré by som najradšej zabudol a ktoré som prikryl (a) závojom odlúčenia. Vyzdvihujem si skryté pozemské dedičstvo, ktoré čaká na obnovenie vo svojej sile a cti. Zároveň všetko, čo nesie známky duality, v láske transformujem a zžívam sa s časťami svojho JA, ktoré dualita uväznila. Prepúšťam seba samého (samú) zo svojich minulých zajatí a kruhov, kde opakujem stále tie isté chyby. Priznávam sa ku všetkým svojim príbuzným a svojej pozemskej línii odpúšťam. Odpúšťam všetkým častiam svojho JA, ku ktorým som sa nepriznával (a), ktoré mi spôsobili bolesť. S láskou objímam svoju minulosť a všetky svoje inkarnácie, ktoré ma viedli k môjmu aktuálnemu bytiu. Som vďačný (á) za to, čo všetko som mohol (la) prežívať na Zemi, pretože v tom vidím hlbší zmysel a cieľ a v radosti tak kompletizujem svoju dušu, všetky minulé životy mám v úcte a s vďačnosťou s nimi splývam. V jednote lásky zaceľujem všetky svoje zranenia. Som silnejší (ia) v tom, čo robím tým, že sa energeticky rozpína moja aura.

Do života sme si priniesli nielen my, ale aj naši predkovia, zámer postarať sa o zlepšenie stavu Zeme. Aj keď sme podľahli nástrahám duality, vôbec to neznamená, že by sme sklamali. Iba sme prežili a prežívame skúsenosti, ktoré rozširujú naše vedomie a o to viac si uvedomujeme vážime energiu nášho srdca. Vieme, že je to vibrácia, ktorá nás nikdy nesklame. Odpustime preto sebe a našim predkom na všetkých úrovniach našej minulosti.

Afirmácia: Moje pozemské korene sú súčasťou výzvy mojej duše. Moja minulosť sa uzdravuje a prijímam späť moje pozemské dedičstvo.  V sile Skutočnosti, v sile môjho vlastného Božského JA. 

Prežite nádherný týždeň. Mám vás rada ♥

Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom