Výklad kariet na týždeň od 30.4. - 6.5.2018

Pexels photo 725255.jpeg
www.pexels.com

Ahojte, priatelia!

Budem sa opakovať, ale zasa tu máme – a tak rýchlo – nový týždeň. Pre mňa ten minulý bol vážne dosť ťažký. Ale tak, hlavu hore a ide sa ďalej! Čistí to veci v mojom živote jedna radosť. A tak nejako ma to núti naozaj prehodnocovať…..stále a dokola. Tak pomaly upratujem. Som preto veľmi zvedavá, čo nám zvitky múdrosti povedia pre tento týždeň…..

A jéééje, tak toto sa nás teda bude týkať, myslím si, že zásadným spôsobom, pretože v určitom stereotype žijeme takmer všetci. Vyhovuje nám „istota“,  „zabehnuté koľaje“, lebo tak sa síce necítime veľakrát dobre, ale z toho nového máme strach, alebo veľa ľudí si už povedalo, že „nejako dožije“, či „už je neskoro zvykať si na niečo nové“. Nuž, poviem – ako myslíte, veď v konečnom dôsledku je život iba váš a vy sa každý deň rozhodujete, ako ho budete žiť. Je však škoda, ak človek uviazne v stereotype. Stráca tak totiž svoju jedinečnosť, kreativitu a jeho život má síce veľa strán, ale obsah každej strany je takmer rovnaký.  Čítali by ste takúto knihu? V nude a stereotype sa tiež stráca energia, pružnosť a sny zostávajú iba snami. Preto skúste premýšľať, ako je to s vašim životom…..zvitok pre tento týždeň totiž hovorí: „Opustite stereotyp“

„Sledujem svoj život a vnímam situácie, ktoré sa v ňom opakujú. Vnímam, že sú tieto situácie mojimi pomocníkmi v hľadaní môjho JA.

Dovoľujem si však na seba nazerať z vyššej perspektívy a rozšíriť tak moje zúžené vnímanie. Dovoľujem si prijať samú seba a prestávam sa báť zmien. Dovoľujem si byť tým/tou, kto o svojom živote rozhoduje. A preto sa vedome rozhodujem opustiť svoje tvrdohlavé postoje a vzory správania, ktoré ma stále držali v kruhu, z ktorého som nedokázal/a vyjsť von. 

Dovoľujem si byť slobodný/á a radovať sa z toho, že je pre mňa každá situácia nová. Toto poznanie mi dáva krídla a novému poznaniu sa nebránim. S radosťou ho vítam a vítam zmeny, ktoré prichádzajú. Znovu v sebe nachádzam pružnosť, ktorá mi chýbala a konám s rozvahou a podľa toho, čo mi hovorí moje srdce. VYSTUPUJEM zo zabehnutých koľají smerom k horizontu, o ktorom snívam. 

Už teraz viem, že svojou flexibilitou dosiahnem zhmotnenie svojich cieľov a tak ďakujem sám sebe za to, že som opustil/a vnútornú lenivosť a strach a rozhodol/la som sa zmeniť svoj život a niečo s tým urobiť. Som motorom svojich prianí a moja kreativita je rýchlosťou, ktorou sa všetko zhmotňuje. 

Stereotyp môjho života je preč a ja sa vidím a vnímam inak. Som bez strachu, plný/á očakávania a radosti z toho, čo prichádza a viem, že nachádzam znova lásku v objavovaní. 

Život, som pripravený/á a vďačný/á za to, že som. 

Afirmáciu: „Teším sa zmien, ktoré prichádzajú a idem im v ústrety“, si opakujte tak často, ako vám to pôjde. 

Tak teda…..poďme na to……roztiahnuť krídla a letieť hore!

Mám vás veľmi rada ♥

Inka

S odovzdaním posolstva pre Vás mi pomohli Zvitky tvojej múdrosti od Markéty Selinijany Stejskalovej.

Výklad zostavila Inka Nemezis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom