Výklad kariet na týždeň od 18.6. - 24.6.2018

týždenný horoskop
www.pexels.com

Milí priatelia,

premýšľam, čo vám tento týždeň napísať na úvod. Stále mi chodí informácia, že nič. Nateraz veci viete. To, čo potrebujete vedieť, viete. A informácií je stále na internete tak veľa. Ide mi ešte slovo – odpočinúť si od všetkých informácií týkajúcich sa duchovna. Nechať svoju myseľ chvíľu relaxovať a len tak myslieť na hocičo. Bez toho – „mali by ste…..“, „je potrebné….“, „je už najvyšší čas….“. Niežeby to neplatilo – platí to stále, ale momentálne je okolo vás toľko všelijakých nových informácií o tom, čo sa deje, že v tom už môžete mať chaos a môžete byť z toľkých informácií už zmätení a unavení. Preto iba napíšem – platí všetko, čo doteraz bolo povedané. Platí to, že riešte nevyriešené, žite v pravde, v úcte a robte si drobné i veľké radosti. Jednoducho – žite v prítomnosti a naplno.

Zobrala som dnes do rúk karty, ktoré zvyčajne používam, keď sa chcem „hrať“, „maznať“ s kartami….. Delfíny a morské víly.

Jaaaaaj, tak som sa z chuti zasmiala, keď som vybrala prvú kartu – Odpočinok. Myslím si, že nie je veľmi čo k tejto karte písať. Zvoľnite tempo tam, kde cítite, že už nevládzete a kde nie ste až tak veľmi potrební. Rozmaznávajte svoje telo, ktoré si vašu lásku naozaj zaslúži. A popri tom sledujte “ z povzdálí“, čo sa okolo deje…počúvajte svoju intuíciu, ktorá vie, čo je pre vás dobré a najlepšie. Svoje myšlienky nalaďte na to, po čom túžite, užívajte si pocit, že ste to už dosiahli……. Niektorým z vás prichádza do cesty dlho očakávaný duchovný partner. Nemusí to byť práve iba životný, ako to mnohí z vás vnímajú. Duchovný partner je človek s rovnakými alebo podobnými názormi, ako máte vy. Je to niekto, s kým vibrujete na rovnakej vlnovej dĺžke a s kým si rozumiete bez slov.

Prosím užívajte si tento týždeň ako najlepšie viete. Poznáte „pyžamový deň?“ Je to deň, kedy sa venujete iba sebe, ste maximálne leniví a nerobíte vôbec nič……dokonca sa ani z pyžama po celý deň nevyzlečiete. V prenesenom zmysle majte tento týždeň „pyžamový“. Relaxujte, sledujte, čo sa okolo vás deje a vyhodnocujte. Môžu k vám prísť tak informácie, na ktoré veľmi dlho čakáte.

S úctou a láskou Inka ♥

Výklad zostavila Inka Nemezis. 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom