Výklad kariet na týždeň od 13. 8 do 19. 8. 2018

Srdce
Zdroj: Pexels.com

Denne sa stretávam s mamičkami a ich deťmi vo svojom blízkom okolí. Pozorujem ich a jasne vidím, aký je medzi nimi veľký rozdiel. Vidím, ako k nim pristupujú ich mamy, ako s nimi komunikujú, čo všetko od nich deti dokážu odpozerať a čo im mamy odovzdávajú. Vnímam, ako je dôležité aj pre mamy byť so svojimi deťmi a ako si to niektoré vážne užívajú. Tie, ktoré sú vystresované a nespokojné samé so sebou, reagujú na deti niekedy veľmi nedobre a dieťa sa prestáva cítiť komfortne. Niektoré pre to, aby dieťa bolo ticho, posúvajú hranice neskutočným spôsobom a potom má ten drobec problém začleniť sa do detského kolektívu. Poviem vám, mám pred sebou krásnu vzorku „všehochuti“.

Veľakrát ste určite počuli alebo čítali o tom, ako sa v ostatných rokoch rodia deti „iné“. A je to veľká pravda. Rodia sa už s inou DNA, inými energiami a nie všetci rodičia si s tým vedia poradiť. Prečo to píšem – na začiatok tohto týždňa totiž prišla karta, ktorá upozorňuje – buďte pozorným pozorovateľom. Vnímajte energiu vášho dieťaťa, vnúčaťa, akejkoľvek drobnej duše, ktorá vám je blízka. Aj vy sa totiž máte čo učiť. Pomáhate tak totiž aj svojmu vnútornému dieťaťu, ktoré vo veľa prípadoch u dospelých ľudí vyslovene „plače“, pretože ste na neho zabudli. Zabudli ste sa smiať, blbnúť, byť bezstarostnými. Príliš sa beriete vážne a veci okolo seba beriete príliš vážne. Archanjel Gabriel je ten, kto vám vie pomôcť potešiť  vaše  vnútorné dieťa, preto ho kedykoľvek požiadajte o pomoc.

Druhá karta hovorí o tom, že pod ťarchou vecí, ktoré sa vám dejú, môžete strácať vieru a presný zámer, cieľ. Miestami ste apatickí a neviete sa pohnúť z miesta. Nebojte sa priznať, po čom túžite! Nestrácajte vieru, pretože všetko, čo sa deje, je chcený plán vašej duše a má svoj význam! Niekedy sa vám môže zdať, že už je toho na vás veľa. Osobne mi pomáha, že premýšľam, prečo mi prišla nejaká situácia do cesty…… Nie je nutné sa trápiť tým, že vám niečo nevychádza podľa vašich predstáv. Ani sa netrápte tým, ako sa vaše želanie splní……..tí hore to vedia veľmi dobre. Stvoriteľ sa o to postará. Hlavne počúvajte to, čo cítite. Lebo v tomto sme stále ešte dosť „hluchí“ a valcujú nás strachy, vytvárame si scenáre, ktoré ani vôbec nemusia nastať. Alebo omieľame strachy tak dlho dokola, až si situáciu naozaj privoláme. Spomeňte si na výklady, ktoré hovoria o sile myšlienky a o tom, aby ste si strážili svoje myšlienky…….

Posledná karta je Víťazstvo!  Treba k tomu niečo dodať? Majte vieru, majte jasné zámery a ciele, vaše želania sa v konečnom dôsledku naplnia.  Viem, keď človek po niečom túži alebo potrebuje niečo vyriešiť, jeho myseľ je tým veľmi pohltená a nevie sa pustiť, nevie odovzdať tú situáciu. Ale mali by sme sa to naučiť. Pretože je to ako keď niekoho držíte silno okolo krku a chcete, aby dýchal……no jednoducho mu to nejde…….

Želám vám príjemný týždeň.

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom