Výklad kariet na týždeň od 07.05. - 13.5.2018

žena,

Milí priatelia,

dnes načriem aj do iného súdka, lebo mám pocit, že máte vedieť aj tieto informácie. Určite ste zaznamenali správu o výbuchu sopky na Havaji. V tej súvislosti ma dokola napadá, že je to dôsledok kolektívneho vedomia.

Zem je totiž – a veľa ľudí si to neuvedomuje, živá, má tiež svoje vedomie a prechádza transformáciou. Už sme sa jej naubližovali toľko, že má potrebu jednoducho zbavovať sa všetkej negatívnej energie tak, ako to robíme my. A ona to robí tak, ako to vie – prírodnými katastrofami. Preto sa nemožno čudovať, že v ostatnom čase je ich naozaj veľa a bohužiaľ je to aj s obeťami na ľudských životoch. Ale – potrebuje sa očistiť. Ako je vo vašich možnostiach, snažte sa ju chrániť a neverte tomu, že „vy sami to nezvládnete“. Nie ste sami a chvalabohu sa ľudia začínajú preberať aj z toho nenormálneho sna. Nechceli sme to pochopiť, tak sa nám to vracia aj týmto spôsobom. Opäť chcem okrem toho upozorniť, aby ste si chránili vlastnú energiu. Nenechajte sa vťahovať do rôznych sporov, všímam si na internete niektoré komentáre, ako sa ľudia k sebe správajú. Temno končí a kope naozaj neskutočným spôsobom. Ovláda negatívnych ľudí a tí útočia tam, kde cítia, že treba „zhasnúť Svetlo“. A čím viac tohto Svetla je, tým viac sa snažia. Upozorňujem znova – buďte rozumní. Neposilňujte to, čo si vašu energiu nezaslúži. A nie sú to len médiá, sú to aj ľudia okolo vás. Odpočívajte, meditujte, robte si drobné radosti, ktoré vám vašu energiu zvyšujú.

No a teraz sa poďme pozrieť na to, čo nám odkazujú Zvitky múdrosti pre tento týždeň.

A jajaaaaaaaj. Opäť zaťaté do živého! ZVITOK SLOBODY KARMY. Chúďa karma, zvaľujeme na ňu takmer všetko, keď sa nám nedarí alebo berieme na ňu príliš ohľad. A tak sa zbavujeme zodpovednosti. Pritom karma, ktorá ľudí zaťažovala, bola v priebehu roka 2012 z energetického poľa ľudí odobratá a zostalo vlastne iba to, na čom sami lipneme. Aj vy ste vtedy odovzdali veľké množstvo záťaže a nechali ste si iba možno stotinu, ktorá je potrebná k pochopeniu vašej minulosti. Teda to, čo vám zostalo, vám slúži pre váš vedomý rast a povedie vás iba skúsenosťami a je na vás, ako pochopíte. Skúste sa preto zamyslieť, či sa priveľmi nevŕtate v minulosti, či stále v hlave nepremieľate dokola niečo, čo už nijako nezmeníte. Žijete naozaj TU a TERAZ? Nechajte všetku záťaž – už nepitvajte, nerozoberajte, neobviňujte – všetko máte totiž iba vo vlastných rukách. V sekunde totiž môžete zmeniť svoj život, svoj vnútorný svet a tak ste vlastne tvorcom aj toho, čo sa deje okolo vás.

Ja (vaše meno) mám plné právo žiť TU a Teraz.

Mám právo prijať milosť vesmíru a opustiť karmu minulosti, ktorá ma ťaží. Mám právo prijať slobodu karmy, ktorú mi vesmír ponúka. Umožňujem sám sebe žiť s minulosťou, ktorá je zapísaná v kronike môjho života.

Tento zápis rešpektujem a ctím. Je to však iba záznam histórie a silu svojej histórii dávam iba ja sám(a). Uvoľňujem pocity viny za to, že sa svojej karmy vzdávam a rovnako opúšťam všetky programy sebatrestania, ktoré súvisia s mojou karmou, a ktoré sa odrážajú v rôznych častiach môjho fyzického JA. Pocity viny, ktoré zväzujú moju dušu, odovzdávam láske a karmy svojich odžitých životov sa tak vzdávam.

S rešpektom a úctou, s láskou k celej svojej minulosti si tvorím svoj život v prítomnosti. Každý môj cieľ je odrazom môjho vnútorného nastavenia a tvorí. A tak sa v každom okamihu svojho života rozhodujem pre lásku alebo čokoľvek iné, čo moje emócie tvorí. Všetky svoje minulé životy tu a v iných galaxiách žehnám láskou a v láske v jeden jediný okamih zlučujem, pretože oddelenosť je ilúzia a všetko sa prítomnosťou stáva.

Moja láska a svetlo sú silnejšie, než akýkoľvek žiaľ a bôľ, a tak v láske transformujem všetko, čo v mojej minulosti láskou nie je. Všetko sa stáva láskou, keď príde k pochopeniu. Chápem, že som si v minulosti svoje chyby neuvedomoval(a), ale dnes chybu vnímam ako skúsenosť, ktorá mi umožnila ísť ďalej. Milujem svoju minulosť, milujem sám(a) seba, že som sa svojej karmy minulosti vzdal(a). „

Afirmácia pre tento týždeň: 

Prijímam zodpovednosť za svoju minulosť a oslobodzujem sa od svojej karmickej záťaže. Tvorím svoj svet tu a teraz. 

Krásny týždeň, priatelia.   S láskou Inka

S odovzdaním posolstva pre vás mi pomohli Zvitky tvojej múdrosti od Markéty Selinijana Stejskalovej.

Výklad zostavila Inka Nemezis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom