Vyhrajte s Oriflame Hyundai i20 a ďalšie skvelé ceny!

DJ/PR O 20 fantastických cien sa žrebuje denne počas platnosti katalógu 6, teda od 8. 4. do 28. 4. Na konci navyše budete zaradené do žrebovania o hlavnú výhru – automobil Hyundai i20!

Zapojenie sa do Veľkonočnej lotérie s Oriflame je viac ako jednoduché! Stačí, ak si z produktov v katalógu 6 vyberiete produkty v hodnote min. 25 eur. Za každý nákup v hodnote 25 eur budete zaradené do žrebovania. Ak teda nakúpite za 50 eur, budete zaradené až dvakrát, ak za 75 eur, budete zaradené trikrát… a tak ďalej.

Čo je v hre?

Nielen auto je parádnou výhrou, lákavé sú všetky výhry! Robotický vysávač Tesla, kuchynský robot Sencor, sonická zubná kefka Philips Sonicare, kávovar Krups, ročné predplatné magazínu EMMA, teplovzdušná kulma, fitness náramok Cube či kozmeticky balíček švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame.

Ako sa zapojiť?

Stačí kliknúť sem a urobiť objednávku vami vybraných produktov. Objednávka musí byť v minimálnej hodnote 25 eur. A je to! Potom už len čakáte, či sa ocitnete medzi výhercami! Žrebuje sa pritom každý deň a výhercovia budú postupne zverejňovaní na www.oriflame.sk.

Pozor! Ne realizáciu objednávky sa musíte zaregistrovať ako pri bežnom online nákupe. Registrácia vám prinesie celoživotnú zľavu vo výške 20 % na všetky produkty Oriflame!

Z čoho si vyberať?

V ponuke švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame nájdete široké spektrum produktov dekoratívnej kozmetiky, osobnej hygieny, starostlivosti o pleť, ale aj rad Wellness by Oriflame, vďaka ktorému Oriflame zabezpečuje komplexnú krásu, nielen zvnútra, ale aj zvonka, teda zdravie.

Švédska prírodná kozmetiky Oriflame je jedna z mála, ktorá disponuje vlastnými centrami na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek. Množstvo výskumov trvá doslovne roky, výsledky sú však viac ako unikátne! Oriflame zamestnáva viac ako 150 vedcov, ktorí napríklad vyvinuli a patentovali komplex AsparotLift, ktorý nájdete v rade NovAge Ultimate Lift určenom na spomalenie starnutia pleti. Výsledky pôsobenia AsparotLiftu sú klinicky potvrdené – regenerácia keratocytov o 30 %, omladenie fibroplastov o 20 rokov, obnova zamše a tak pružnejšia pokožka o 70%. Rad NovAge Ecollagen tiež obsahuje patentovaný tri-peptidový komplex, ktorý podľa klinických testov redukuje vrásky až o 49 %.

Zaujať vás ale môže aj rad Love Nature, rad osobnej hygieny, ktorý je plne biologicky rozložiteľný, teda nezaťažuje životné prostredie a príroda ho kompletne rozloží. Pílingové prípravky sú bez plastových pílingových mikročiastočiek, šampóny bez silikónov. Love Nature produkty sú navyše plné prírodných ingrediencií, ktoré si zamilujete!

V novom katalógu toho nájdete ale oveľa viac, stačí si vybrať. Objednajte si produkty v hodnote min. 25 eur a ste navyše v hre o krásny a nový Hyundai i20 a ďalšie fantstické ceny!

Viac na www.oriflame.sk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom