Vyberte si tú správnu peňaženku podľa feng shui

Vyberte si tú správnu peňaženku podľa feng shui
Vyberte si tú správnu peňaženku podľa feng shui Foto: ilustračné, GettyImages

K výberu peňaženky musíme pristupovať so všetkou vážnosťou. Jej stav sa môže silne podpísať na našej finančnej situácii a zmeniť ju nie práve k lepšiemu. Zistite, ako vybrať peňaženku podľa zásad feng shui a neoľutujete.

6 pravidiel výberu peňaženky

Majstri feng shui uvádzajú pre nákup peňaženky jednoduché pravidlá, ktoré spoľahlivo fungujú. Aj nevýznamná maličkosť môže ovplyvniť peňažnú energiu. Preto zakúpenie novej peňaženky nie je len príjemným nákupom, ale závažným opatrením.

– Najvhodnejším materiálom pre podobný predmet je materiál prírodný. Živá energia oveľa silnejšie priťahuje peniaze a priaznivo ovplyvňuje financie vôbec.

– Neobstarávajte si peňaženku v chladných modrých odtieňoch. Tieto farby symbolizujú vodu, to znamená uplývajúcu, ubúdajúcu energiu. Naopak červená, hnedá alebo čierna peňaženka budú vždy plné bankoviek.

– Pred zakúpením výrobok starostlivo prezrite. Nesmú na ňom byť žiadne odreté miesta alebo dokonca dierky. Nekvalitná portmónka znehodnocuje peňažnú auru.

– V peňaženke určite musí byť oddelená časť na uloženie drobných. Ak ukladáte spoločne bankovky aj drobné, podporujete výrazný úbytok svojich peňažných prostriedkov.

– Pozornosť venujte zapínaniu. Musí sa dať rozopínať ľahko. Pokiaľ je ťažké peňaženku otvoriť, budú sa do nej peniaze tiež ťažko dostávať.

– Voľte peňaženku so zlatým kovaním: to sa stane symbolom vášho bohatstva a dostatku.

Kedy a ako podľa feng shui kupovať peňaženku

Než sa na tento dôležitý nákup vydáte, musíte vziať do úvahy veľké množstvo vecí a premyslieť každý krok. Feng shui tvrdí, že treba peňaženku kupovať v období dorastajúceho Mesiaca. Pre túto mesačnú fázu je typická silná energia hromadenia a priberania. Nákup uskutočnený v tomto období povedie k dosiahnutiu materiálneho blahobytu.

Pozorne by sme si mali na nákup vyberať aj deň v týždni. Najlepšie sa na nákup peňaženky hodí nedeľa. Nedeľa je pod patronátom Slnka. Portmónka zakúpená v tento deň bude skutočným magnetom pre peňažné prostriedky.

Keď si zvolíte správny čas, nezabudnite, že pre peňaženku musíte ísť sami a nekupovať už nič iné. Všetky vaše myšlienky musia byť sústredené na zakúpenie peňaženky.

Aj v obchode je potrebné dodržiavať jednoduché pokyny majstrov feng shui. Neberte si vystavenú peňaženku, ale požiadajte predavačku, aby vám vybrala takú, ktorú si ešte nikto neprezeral. Cudzia energia by mohla byť nepriaznivá a mohla by silne poškodiť vašu auru.

Peniaze nedávajte predavačke do ruky, radšej ich položte vedľa pokladne. Inak by peňažná energia peňaženky zostala v obchode. Ihneď po zakúpení položte do peňaženky mincu alebo bankovku, aby peňaženka „poznala“ svoje pravé predurčenie a ihneď začala priťahovať dostatok.

Korene feng shui sú v dávnej minulosti. Počas storočí sa jeho zásady stále vybrusovali a preverovali. Dnes sú veľmi účinné. Ak využijete uvedené pokyny a pravidlá, nebude vaša peňaženka nikdy prázdna.

Zdroj: astroplus.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom