K dnešnému dňu ho videlo už viac ako 20-tisíc divákov, čím prekonal aj návštevnosť filmov ako Papierové hlavy (1995), Slepé lásky (2008) alebo Osadné (2009).
Dokumentárny film Všetky moje deti (2013) režiséra Ladislava Kaboša, ktorý vznikol v koprodukcii spoločnosti Media Film, Michaela Kaboša, Českej televízie a RTVS, k dnešnému dňu videlo už viac ako 20-tisíc divákov a diváčok.
Prekonal tak dlhoročné prvenstvo snímky Dušana Hanáka z roku 1995 Papierové hlavy, ktorú videlo 17 574 ľudí, Slepé lásky (2008), ktoré si prišlo pozrieť 13 390 návštevníkov a návštevníčok kín a film Osadné (2009), ktorý navštívilo 11 548 filmových priaznivcov.
Film Všetky moje deti, ktorý do slovenských kín dorazil 12. februára, sa tak stal najnavštevovanejším domácim dokumentom v ére samostatnosti.
Časozberný dokument sleduje známeho katolíckeho farára Mariána Kuffu, ako sa snaží pomôcť obyvateľom východoslovenských rómskych osád. Film je o snahe zmeniť sociálne vzťahy a myslenie v osadách.
„Z bezdomovcov vyrábame ešte väčších bezdomovcov,“ hovorí v dokumente Kuffa. Namiesto tradičnej charitatívnej činnosti chce, aby „jeho deti“ objavili svoje schopnosti, a tak prostredníctvom svojpomocnej stavby nadobudli dôstojnejšie bývanie.
Pomáhajú mu pritom bývalí kriminálnici a alkoholici z komunity, ktorú pred 25 rokmi založil na fare v obci Žakovce.
Láskavý humor Mariána Kuffu a úsmevné postrehy Rómov zaujali verejnosť viac ako niektoré komerčné tituly. Na rôznych blogoch a sociálnych sieťach sa objavujú desiatky diváckych reakcií. Zhodujú sa, že odkaz filmu je silný, hlboko sa ľudí dotýka a rúca neviditeľné múry. Hodnotia tiež, že aj keď je film veľmi realistický, nebol depresívny a sála z neho posolstvo nádeje a otvára cesty pomoci.
Informácie pochádzajú od Martiny Kalovej zo spoločnosti Itafilm a archívu agentúry SITA.