Vráťte stratený lesk vlasom touto jedinečnou maskou

Maska na vlasy

Chcete mať zdravé a lesklé vlasy? 

Nie je to nič zložité. Ingrediencie nájdete určite v kuchyni. Kvalita a zdravie vlasov sú zrkadlom stavu celého organizmu. Dokážu toho veľa odhaliť. Podľa nich sa pozná, ako ste na tom zdravotne, ale aj v akom psychickom a fyzickom rozpoložení sa nachádzate.

Mikrofilm sa ničí

Doprajte vlasom dostatok vitamínov a kvalitnú starostlivosť. Za ich lesk je zodpovedný mikrofilm na ich povrchu, ktorý sa ničí dlhodobým máčaním a vonkajšími vplyvmi. Používajte preto rôzne vlasové kúry, oleje alebo masky. Tie vyrobené doma sú najlepšie.

Tu je pár tipov na domáce masky na vlasy:

Banán a med

Rozmixujte jeden banán s dvoma lyžičkami medu a prilejte trochu olivového oleja. Táto maska ​​sa hodí pre všetky typy vlasov. Naneste ju a nechajte asi 15 minút pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite. Spomínaný proces vlasom doprajte dvakrát týždenne.

Maska z avokáda

Nechajte avokádo trochu prezrieť a roztlačte plod na kašu. Zmiešajte ju s jedným žĺtkom, a maska ​​je hotová. Zmes naneste na celú dĺžku, prikryte starým uterákom a stočte do turbanu. Po pätnástich minútach všetko zmyte a potom umyte vlasy obvyklým šampónom.

Výživná maska ​​z majonézy

Naneste celý pohár majonézy po celej dĺžke a starostlivo ju do vlasov vmasírujte. Následne zabaľte vlasy do igelitovej fólie a nechajte pôsobiť zhruba 15 minút. Potom dôkladne opláchnite a umyte šampónom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom