VODNÁR - horoskop na rok 2022

Vodnár, horoskop
Bosorka v tomto znamení ovláda moc hviezd a planét. Poznáte, čo sa deje na nočnej oblohe a viete nasmerovať svoju energiu do vesmíru. Pošlite svoje želania pre ich splnenie ku hviezdam.

Vodnár v budúcom roku zažije pomerne silný vplyv od mnohých nebeských telies. Čo ho ešte čaká? Čítajte tu:

Zástupcov znamenia Vodnár čaká v roku 2022 dosť intenzívny vplyv Slnka a planéty Merkúr. Najmä v prvých mesiacoch, t.j. od januára do apríla. Hviezdy odporúčajú, aby ste v tomto období riešili hlavne pracovné momenty. Práca je teraz podstatná, a to aj v prípade, že ste plánovali na jar  veľkú udalosť, ako je svadba. Teraz by ste mali sledovať všetky aspekty vášho podnikania, pretože v tomto období získate veľkú autoritu. Ak nie ste samostatne zárobkovo činná osoba, ale človek, ktorý zastáva vysokú manažérsku pozíciu, neváhajte ju využiť. Môžete dokonca vyhodiť problematických ľudí s čistým svedomím. Vaše rozhodnutia budú nečakane rešpektovať. Napriek pracovným úspechom nezaspite na vavrínoch, aby vám toto obdobie prinieslo ovocie  aj v ďalších mesiacoch tohto roka. Hviezdy tiež radia, aby ste držali na uzde svoj temperament, čo vám umožní lepšie sa sústrediť na svoju prácu.

Horoskop na rok 2022 pre Vodnára má jasné náznaky toho, že od mája do konca júla by ste mali svoju pozornosť  rozdeliť rovnomerne medzi prácu a rodinu. Karta sa tentoraz otočí a vy budete žať plody najmä na poli vzťahov. A „bonusy“, ktoré získate v tejto oblasti, vynahradia všetky nevýhody a nedostatky v profesijnej sfére. Budete mať čaro a nečakaný vplyv na ľudí vo svojom okolí, ktorý sa dá využiť i v pracovnom živote. Najmä konfliktné situácie medzi kolegami sa urovnajú.  V prvom rade však záleží len na vás, do akej miery dokážete využiť zvláštne fluidum, ktorým vás planéty obdaria. Všetko dopadne tak, ako má. Len sa snažte byť viac tolerantní. Poznanie, ktoré získate si nenechávajte len pre seba, ale podeľte sa s ním i s ostatnými. To je tá pravá cesta vášho rozvoja.  

Od prvej dekády augusta a takmer až do samého konca roka 2022, do konca novembra, budete cítiť niečo zvláštneho vo vzduchu. Nebude to však ticho pred búrkou, ale očakávanie, že príde niečo dôležité. Je ťažké povedať, či sa tento pocit zhmotní, to znamená, či vaše očakávania budú nakoniec naplnené. S najväčšou pravdepodobnosťou to všetko bude záležať na vás, čo je vlastne celkom logické. Merkúr a Slnko už v tomto období nemajú významný vplyv na váš život, zatiaľ čo k moci sa dostanú Mars a Saturn. Avšak, ich pôsobenie by ste nemali brať do úvahy. Tento čas prináša viac nudných a sivastých dní. Časy, keď ste ich mali preplnené láskou i nehou, sú preč. A hádajte, kto za to môže? Iba vy. Rok 2022 znamená pre mnohých ľudí zmenu ich myslenia a postojov a môže sa stať, že niektorým blízkym prestanete rozumieť. Netrápte sa však tým. Je to prirodzený proces, ktorý všetkým prinesie nakoniec ovocie. 

V decembri roku 2022 sa už tradične zhrnie všetko, čo sa dialo s vami počas uplynulých jedenástich mesiacov. S vysokou mierou pravdepodobnosti budete spokojní. Tento rok nebudete potrebovať žiadne mimoriadne úsilie pri prekonávaní prekážok, na ktoré počas roka narazíte. Nezabudnite však, že účel vždy nesvätí prostriedky, a ako vieme, tento proces je často dôležitejší ako výsledok.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom