Viete čo mužov naozaj priťahuje?

Viete čo mužov naozaj priťahuje?
Viete čo mužov naozaj priťahuje? Foto: ilustračné, GettyImages

Čo vlastne muži u žien hľadajú?

Koľko len je dnes všade okolo krásnych žien, ktoré sa snažia vyniknúť svojim telom, zvodnými tvarmi, výraznou tvárou a elegantným oblečením, len aby upútali mužskú pozornosť… Ale je toto naozaj to, čo muži potrebujú a čo hľadajú?

Na každom kroku sa vyskytne nejaká tá sexi kráska v odvážnom oblečení, s tvárou nalíčenou podľa posledného lifestylového prikázania. Ako sa v tejto hitparáde nestratiť? Ako sa stať tou zvláštnou, jedinečnou, tou, ktorú si muži dozaista všimnú? Ktorý najdôležitejší detail ženy opomínajú vo svojej snahe muža očariť?

Žiarenie svojej duše… to je totiž to, čo skutočne dokáže muža zaujať.

Keď ste šťastná, keď sa usmievate, keď sa smejete, potom doslova žiarite. Váš úprimný úsmev je tým svetlom, ktoré si muž všimne a urobí všetko možné aj nemožné, aby bol tomu zdroju svetla a tepla bližšie.

Keď sa usmievame, keď sa smejeme, napĺňame svoje srdce a dušu veľkou energiou. Energiou svetla a energiou lásky. Toto svetlo vidí a na úrovni duše vycítia všetci muži okolo. Práve tejto energie sa našej spoločnosti naplnené väčšinou zachmúrenými tvárami a pohasnutými očami nedostáva. Preto je ženský úsmev pre mužov taký príťažlivý.

Zamyslime sa nad tým, čo bude hľadať priemerný slušný a seriózny muž, ktorý stojí o zodpovedný a vážny vzťah… čo bude hľadať u ženy? S vývojom vzťahu sa to samozrejme postupne mení. Určite naňho zapôsobí jej sex-appeal, správny pomer k sexu a o niečo neskôr sa mu bude páčiť jej láskavá starostlivosť. Ocenia inteligenciu a zmysel pre humor, vernosť, rešpekt aj umenie prispôsobiť sa. Veľmi si muži považujú takých žien, ktoré sa vedia postaviť k práci, potrpia si na čistotu a poriadok, sú praktické a nerúcajú sa pri nejakom probléme v podobe kvapkajúceho kohútika alebo rozbitej práčky. Imponuje im prirodzenosť správania a vzhľadu, úprimnosť a pravdivosť.

No a čerešničkou na torte zloženej zo všetkých týchto pre mužov príťažlivých ingrediencií je obdiv. Každý muž si potrebuje byť istý, že on je pre partnerku tým pravým. Tým jediným. Chce byť obdivovaný a uisťovaný o svojej veľkoleposti. Veľmi rád počuje ocenenie, ako sa vie postarať o ženu, o rodinu, o spoločný domov. Chce mať skrátka istotu, že je najlepšia.

Zdroj: www.pronaladu.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom