Viete, čo je koláčoterapia a prečo by ste si ju mali vyskúšať? Prežite Vianoce bez stresu.

Koláčoterapia - Vianoce bez stresu
Koláčoterapia - Vianoce bez stresu Chez Mimi Bakery

Predvianočné obdobie sa nám vždy spája s poriadnou dávkou stresu. Nemusí to byť ale vždy tak! Poradíme vám, ako to zmeniť.

Upratať, pozháňať darčeky, nakúpiť a napiecť koláče. A okrem toho zvládať pracovné povinnosti alebo učiť sa s deťmi. Toto všetko musí absolvovať rok čo rok každá z nás. Tie šťastnejšie majú výpomoc, ale ak ju nemáte, beda. Často vyčerpané si ani neuvedomíme, že Vianoce sú o niečom inom.

Img_5669.jpg
Chez Mimi Bakery

Čo tak vyskúšať tento rok zmenu? Čo tak dopriať si koláčoterapiu? A tým nemyslíme obžerstvo, kde sa stres snažíme udusiť konzumáciou hordy sladkostí, ale niečo celkom iné. „Niekto múdry dávno povedal, že práca šľachtí človeka a ergoterapia (terapia prácou, pozn. redakcie) je bežnou súčasťou liečebnej rehabilitácie,“ hovorí Mimi Šramová z Chez Mimi Bakery, ktorá organizuje túto skvelú predvianočnú akciu.

Koláčoterapia spája príjemné s užitočným. Kurz pečenia, kde sa naučíte piecť a zdobiť tradičné vianočné pečivo, spoznáte zaujímavých ľudí alebo len jednoducho odbúrate stres a zároveň si napečiete aj niečo domov. A to všetko v príjemnom prostredí modernej kuchyne.

Img_2217.jpg
Zdroj foto: Chez Mimi Bakery
Img_2219.jpg
Zdroj foto: Chez Mimi bakery
Img_2220.jpg
Zdroj foto Chez Mimi Bakery
Img_2221.jpg
Zdroj foto: Chez Mimi Bakery
Img_5668.jpg
Chez Mimi Bakery

Ak si chcete toto všetko zažiť na vlastnej koži, srdečne Vás pozývame na Koláčoterapiu, ktorá sa bude dňa 12. decembra a 13. decembra o 17tej hodine v Barush Sweet Bakery na Mierovej 125 v Bratislave. Viac na https://www.facebook.com/Chez-Mimi-Bakery-378026285923484/

Pozvanka_chez_mimi_web.jpg

Tak čo, urobte to tento rok inak a omnoho lepšie. Pečeniu zdar!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom