Veríte na karmu? Aký bude nový rok pre vaše znamenie zverokruhu?

Veríte na karmu? Aký bude nový rok pre vaše znamenie zverokruhu?
Veríte na karmu? Aký bude nový rok pre vaše znamenie zverokruhu? Foto: ilustračné, GettyImages

V budhizme sa týmto slovom označuje prírodný zákon príčiny a následku. Každý zožne jednoducho to, čo zasial. Vráti sa všetkým ľuďom to, čo sami urobili zlého alebo pre svoj vlastný prospech. A skôr či neskôr sa im to vráti. Aká bude vaša karma zverokruhu 2024? Čo čaká a neminie vaše znamenie?

Karma zverokruhu: Ako je na tom vaše znamenie zverokruhu?

Baran

V novom roku si Barani karmu naklonia na svoju stranu. Rok 2023 bol pre nich dobrým rokom, keď robili dobrú a zasiali tak správnu karmu, teraz budú žať úspechy svojej práce. Ujasníte si, čo chcete a to vám pomôže urobiť ďalší kariérny krok, posilní to aj vaše vzťahy, partnerské, pracovné i rodinné. Získate nadhľad a budete prakticky uvažovať a rozjímať o svojich skutkoch.

Býk

Nie je tvrdohlavejšieho znamenia vo zverokruhu a často sú teda k ľuďom okolo seba rezervovaní a obozretní. Aj to môže byť dôvodom, prečo ste pre druhých neurobili v minulom roku dobrý skutok, nezištne nepomohli. Pred ľuďmi ste uzavretí a karma vám do nového roku dáva možnosť objaviť svoje nové ja a zamerať sa na komunikáciu s ľuďmi okolo seba. Budete tí, ktorí budú ťažiť z tímovej práce.

Blíženci

Blíženci v minulom roku tak trochu uviazli vo svojich zabehnutých koľajniciach. Možno je to pre vás dobre, možno túžite po niečom inom. Lenže život sa nezastaví, plynie ďalej. A čo tak zmenu? Karma vám ju dopraje. Nastanú veľké posuny, ktoré vás donútia zmeniť mnoho vecí. Dostane sa vám nových príležitostí, povinností a musíte si nájsť svoje miesto vo všetkých zmenách, ktoré prijmete.

Rak

Raci sú odborníci na city a emócie. Čokoľvek prežívajú, nezaobíde sa bez emócií. Sú tiež dosť často citovo závislí od svojich partnerov. Vo vzťahu cítia mnohokrát nepríjemnú neistotu a nemajú pocit, že im partneri dávajú dosť. To môže selektovať dobrých partnerov alebo naopak pritiahnuť do života tie toxické. V novom roku vám karma dopraje zamerať sa na seba, nastaviť zdravé hranice a cítiť sa istejšie a stabilnejšie.

Lev

Minulý rok bol karmicky veľmi náročný. Prešli ste si nepríjemnými a ťažkými vecami, ktoré boli rituálom priechodu. Všetko vás skúšalo, preverovali sa vaše schopnosti a uspeli ste! Karma teda pre tento rok bude milostivá a ponúkne to, čo si prajete a zaslúžite v osobnom aj kariérnom živote. Vyrovnať sa s novými vecami a zmenami nebude tiež jednoduché, aj keď pôjde o dobré veci, preto buďte v strehu.

Panna

Minulý rok bol pre Panny v znamení splácania a plnenia povinností. Zaplatiť niekedy aj vysokú cenu za svoje pracovné záväzky bolo pre Panny náročné. Teraz je všetko hotové a vy si budete môcť v novom roku užiť chvíľu pokoja a dobrých vecí. Nový rok prinesie toľko potrebný oddych, možnosť baviť sa, dopriať si to, čo máte radi. Čas s vašimi blízkymi vám nič nenahradí. Uzdravte svoje telo, myseľ, vzťahy s druhými a bavte sa.

Váhy

Vlaňajší rok Váham ponúkol veľa zážitkov, ale aj zlomené srdce, ktoré si so sebou nesú niektorí aj do toho nového roku. Karma nenecháva nikoho dlho trpieť, pokiaľ si to nezaslúži, aj vám pomôže liečivou energiou, ktorá do života prinesie spoločnosť rodiny a blízkych. Tí vám ponúknu pohľad na vaše pôvodné ja, ku ktorému sa vrátite v plnej sile. Buďte otvorení pomôcť druhým, doprajte si správne myšlienky a starajte sa o svoje srdce. Karma sa postará o zvyšok.

Škorpión

Už nejaký čas nejde všetko tak, ako ste si naplánovali, čo? Je to frustrujúce a demotivujúce, to je jasné. Karma má pre vás na nový rok veľkolepé plány. Je na čase prevziať opraty nad vecami v živote a začať robiť zmeny, ktoré chcete. Posunúť sa z miesta, urobiť kroky, ktorých sa možno bojíte. Vyhodiť zo života toxických ľudí, prijať nových, urovnať vzťahy, upratať si v práci a ponúknuť si možnosť kariérneho rastu. Vráťte sa späť k sebe a začnite tiež pracovať na sebaobjavovaní.

Strelec

Strelci sa v minulom roku museli pripraviť na zmeny, pretože karma im ich dopriala požehnane. Ak ide o peniaze ponúkla vám veľa akcie a možností, buďte pripravení na to, že nie všetko môže byť pozitívne. Tvrdá práca sa vyplatila, teraz zožnete to, čo ste zasiali. Je čas odpočinku, kvalitného spánku a relaxácie, aby ste dobíjali baterky.

Kozorožec

Kozorožci nie sú z tých, ktorí by boli tímovými hráčmi, vždy sa snažia pracovať samostatne. To sa však čoskoro zmení. V novom roku sa budú stupňovať všetky vaše povinnosti a bez podpory, ale aj pomoci a spolupráce kolegov to nezvládnete. Pomoc sa bude hodiť aj v rodine. Opustíte pýchu, prijmete pomoc, keď ju budete potrebovať. Musíte myslieť na seba a svoje zdravie, fyzické aj psychické.

Vodnár

Ak budete mať stabilné vnútorné ja, ukážete všetko okolo seba, že ste silnou osobnosťou. Ľudia okolo vás vedia byť tí, ktorí s vami pôjdu do všetkého, čo vymyslíte. Ujasnite si, aké sú vaše zámery a uvidíte pozitívne výsledky v osobnej i profesijnej rovine. Karma vám pomôže s meditáciami, kedy sa naučíte postaviť negatívnym emóciám a tomu, čo ich spôsobuje. Nepochybujte o svojich schopnostiach a o sebe, meditácia vás posilní.

Ryby

V novom roku karma vypočuje to, o čo neustále Ryby prosia. Prejavujúca sa sila bude posilnená a dosiahnete množstvo požehnania. Vykročiť z tieňa a naučiť sa prejaviť vlastnú silu je dôležité a ťažké. Vy ste to dokázali, takže vás karma odmení. Len pozor na to, čo a ako si prajete. Manifestácie sú dôležité, ale toto obdobie bude pre manifestovanie silné a stačí si zle priať a získate aj to, čo nechcete.

Zdroj: www.svetzeny.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom