Užite si krásne jarné dni s produktmi NIVEA

Užite si krásne jarné dni s produktmi NIVEA
Ľahký hydratačný pleťový krém na opaľovanie. Zdroj foto: NIVEA

DJ/PR Konečne sa pomaly, ale iste lúčime so zimou a nadýchneme sa sviežeho jarného vzduchu. Príliv novej energie a teplých slnečných lúčov urobí dobre našej psychike i zdraviu, ale ak ide o starostlivosť o krásu, je dobré sa na novú sezónu trochu pripraviť.

Máme pre vás odporúčanie na pár kozmetických produktov značky NIVEA, ktoré by vo vašej jarnej výbave nemali určite chýbať.

Chráňte sa pred prvými lúčmi

Po dlhej zime sa už nemôžeme dočkať, až svoju tvár vystavíme prvým teplým lúčom. Lenže pozor, jarné slnko býva zradné. Po dlhej zime je navyše pleť chúlostivá, a tak sa môže ľahko spáliť. Preto je dôležité chrániť ju pred UV žiarením pomocou ochranného faktora. Sú ale i ďalšie dôvody. Vedľa rizika vzniku rakoviny kože je to i predčasné starnutie pokožky. K jeho typickým prejavom patrí vznik pigmentových škvŕn alebo vrások.

Ako pokožku chrániť? Naším tipom je novinka NIVEA Ľahký hydratačný pleťový krém na opaľovanie OF 50+.
• Tento krém chráni vašu pleť nielen pred UV žiarením, ale tiež pred modrým svetlom a nečistotami z okolitého prostredia. Ponúka ľahké nemastné zloženie, ktoré sa rýchlo vstrebáva. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť hydratuje, a výťažky zo sladkého drievka. To ako silný antioxidant v pleti aktivuje vlastné obranné mechanizmy. Výsledok? Pleť je chránená pred poškodením i predčasným starnutím. Vyzerá zdravo a na dotyk je hebká. Vďaka ultraľahkému zloženiu môžete hydratačný krém nanášať každý deň a použiť ho i pod mejkap. Je odolný voči potu, takže ho oceníte nielen teraz na jar, ale i v horúcom lete.
NIVEA Ľahký hydratačný pleťový krém na opaľovanie OF 50+, 40 ml, 15,65 €

Pozor na pigmentové škvrny

Nevzhľadné tmavé fliačky sú následkom toho, že pokožka je vystavovaná slnečnému žiareniu bez ochranného faktora. Pigmentové škvrny sa objavujú najčastejšie na tvári, ale i v dekolte a na chrbtoch rúk. Práve tu je totiž pokožka vystavovaná slnečným lúčom najviac. Ak už pigmentové škvrny máte alebo máte sklon k ich vzniku, používajte špeciálne
kozmetické produkty, ktoré vám pomôžu sa ich zbaviť. Zároveň zabránia vzniku ďalších. Aké produkty zvoliť?

Naším tipom je NIVEA Denný krém proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous 630 s OF 50.

Tento krém redukuje pigmentové škvrny a zabraňuje ich opätovnému výskytu. Zároveň zjednocuje vzhľad pleti a vďaka
vitamínu E jej navracia pružnosť. Kyselina hyalurónová redukuje vrásky a OF 50 sa postará o ochranu pred slnečným žiarením. NIVEA Sérum proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous 630. Toto sérum je ideálne používať v kombinácii s Denným krémom proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous 630 s OF 50. Redukuje pigmentové škvrny a chráni pred výskytom nových. Výsledky uvidíte už po 2 týždňoch používania, keď sú škvrny viditeľne svetlejšie. Za 8 týždňov sa potom intenzita škvŕn redukuje až o polovicu.
NIVEA Denný krém proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous 630 s OF 50, 40 ml, 24,69 €
NIVEA Sérum proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous 630, 30 ml, 26,19 €

Spevňujúce tónovacie telové mlieko
Spevňujúce tónovacie telové mlieko. Zdroj foto: NIVEA

Spevnite pokožku tela a dodajte jej bronzový odtieň

Teplé jarné dni sú konečne príležitosťou odložiť vrstvy zimného oblečenia. To je síce príjemné, ale na druhej strane krátke sukne či blúzky s výstrihom nemilosrdne odhalia rôzne nedostatky. Hoci svetlú a povolenú kožu. Aké je riešenie? Naším tipom je Spevňujúce tónovacie telové mlieko Q10 
• Používajte ho pravidelne ráno a večer na ošetrenie pokožky celého tela. Koenzým Q10, ktorý sa skrýva v zložení, zlepšuje elasticitu pokožky a vy už po desiatich dňoch uvidíte rozdiel v jej pružnosti. Okrem bronzového nádychu a spevnenia bude telové mlieko vašu pokožku intenzívne hydratovať a prepožičia jej sviežu vôňu.
NIVEA Spevňujúce tónovacie telové mlieko Q10, 400 ml, 11,69 €

Chráňte sa pred potením

Potenie je prirodzeným fyzickým procesom, ktorý je pre naše telo úplne nevyhnutný. Pomáha totiž regulovať teplotu tela a vylučovať z neho prostredníctvom potu i rôzne odpadové látky. Potíme sa počas celého roka, ale je pravda, že zvýšená produkcia potu prichádza i s vyššími teplotami. Zabrániť nadmernému poteniu môžeme prostredníctvom účinných antiperspirantov.

Aké je riešenie? Naším tipom sú nové antiperspiranty NIVEA vo variantoch pre ženy a mužov.
NIVEA Tuhý antiperspirant Black & White Invisible Clear, 50 ml, 4,89 €
NIVEA MEN Tuhý antiperspirant Black & White Invisible Original, 50 ml, 4,89 €

Vyskúšajte tuhé antiperspiranty NIVEA v novom modernom balení. Inovované zloženie s unikátnou patentovanou technológiou rýchlo zasychá a zanecháva pokožku v podpazuší jemnú a bez podráždenia. Jedinečné zloženie vás ochráni pred potením a zápachom počas 48 hodín. Antiperspiranty nezanechávajú žlté škvrny na bielom oblečení ani biele stopy na čiernom. Variant pre ženy ponúka atraktívnu kvetinovú vôňu, variant pre mužov povzbudzujúcu mužnú vôňu.

Balzam na pery hyaluron rose
Balzam na pery hyaluron rose. Zdroj foto: NIVEA

Ošetrujte svoje pery

Aby boli vaše pery krásne vyživené a zdravé, treba sa o ne správne starať. Ako na to? Raz týždenne im dožičte šetrný peeling a naneste na ne výživnú masku. Pravidelne ich potom ošetrujte balzamom, ktorý ich vyživí a bude vám na ústach príjemný. Aké je riešenie? Naším tipom je novinka Labello balzam na pery Hyaluron Rosé. Tento balzam pery intenzívne ošetruje a hydratuje ich, ale pritom nevytvára nepríjemne umelý pocit. Ide o prvé Labello s obsahom kyseliny hyalurónovej, ktorú dopĺňa i svieži mentol pre pocit príjemne vypnutých pier. Ponúka novú hĺbkovo hydratujúcu technológiu. Miesto lepkavého pocitu vás poteší príjemná a ultraľahká textúra, a k tomu jemný ružový nádych a
vôňa ovocia. To je tá najlepšia starostlivosť o pery v jedinej tyčinke. Navyše s vegánskym zložením.
Labello Balzam na pery Hyaluron Rosé, 5,2 g, 4,49 €

NIVEA MYSLÍ I NA NAŠU PLANÉTU. VIETE, ŽE…
S novinkou Hyaluron Rosé prichádza Labello v úplne novom a udržateľnejšom balení:
• Vonkajší papierový obal je zo 100 % recyklovaného kartónu a bez plastov.
• Plastový obal tyčinky je úplne recyklovateľný.
• Obsahuje až 99 % ingrediencií prírodného pôvodu.
• Bez minerálnych olejov

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom