Usmiata a spokojná žena, vieme ako na to

Img_3610.jpg

Umenie byť ženou nie je len slovná hračka, ale aj názov konferencie, ktorá už má na Slovensku 5 ročnú tradíciu.

Organizátorky s podujatím prichádzajú každý rok do Bratislavy, ale aj Košíc. V metropole východu sa 10. novembra bude konať už jej tretí ročník. Umenie byť ženou je konferencia, ktorá prináša, nie len ženám, témy podporujúce vlastnú kreativitu, vedomie, odhodlanie vystúpiť zo zabehnutých koľají a ísť vlastnou cestou pokiaľ lavírujeme a život nám neprináša dostatočné naplnenie.

Img_3467.jpg

Či už vo vzťahoch, alebo práci. Ambasádorkou a moderátorkou podujatia je od začiatku Adela Vinczeová.  Košice majú podľa organizátoriek špecifickú, veľmi príjemnú, komornejšiu atmosféru. Tento rok sa účastníčky konferencie môžu tešiť  na spíkrov ako Jan Muhlfeit, Katka Kovalčíková, Pavel „Hirax“ Baričák, Stanka Sobolová, Monika Balko, či Petra Slezáková.

Img_3548.jpg

Pozitívne rodičovstvo, koučovanie vlastného dieťaťa, domškoláctvo, strava ako liek, ale aj bezodpadovosť sú témy, ktoré budú počas konferencie rezonovať. Súčasťou programu bude panelová diskusia, ktorej hostkou bude okrem iných aj známa slovenská dizajnérka Jana Gavalcová, čerstvá mamička, ktorá porozpráva o tom, že aj pracujúca matka je len matka, aj napriek tomu, že slovenská spoločnosť ešte nie je na tento model fungovania rodiny úlne pripravená.

Img_3502.jpg

Vo večernej talk show bude Adela Vinczeová hostiť  hudobníčku Simu Martausovú a moderátora, dnes aj speváka a tanečníka, Martina Nikodýma. Umenie byť ženou je skvelým miestom pre mamy, manželky, partnerky, podnikateľky, či študentky na networking. Deň, kedy by si každá účastníčka mala spraviť čas pre seba, oddýchnuť si od každodenných povinností a načerpať nové inšpirácie, povzbudenie a kopec pozitívnej energie. Umenie byť ženou vráti domov usmiatu spokojnú ženu plnú odhodlania, zážitkov a poznatkov.

Viac informácií o konferencii nájdete na www.umeniebytzenou.sk

Využite možnosť predpredaja vstupeniek len do konca septembra http://umeniebytzenou.sk/eshop

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom