Tri najhlúpejšie rady o vzťahoch

Konflikt, manželská kríza, nevera, hádka, dvaja, pár,
Tri najhlúpejšie rady o vzťahoch www.thinkstockphotos.com

Naše priateľky a naši blízki to často s nami myslia dobre, ale nenadarmo sa hovorí: Dobrá rada nad zlato! Ktoré tvrdenia nám môžu skôr uškodiť?

My ženy sme už také. Čo sa týka našich lások, s obľubou sa zdôverujeme svojim blízkym a často si necháme od nich poradiť. No nie vždy, aj keď v dobrom mienená rada, môže padnúť na úrodnú pôdu a pomôcť nám na ceste k vytúženému šťastiu.

Rada číslo jedna: Dokazujte mu stále vašu lásku

Máte skúsenosť s podobnou radou? Riadite sa podľa nej? A ešte stále máte partnera? Ustavičné vyznania lásky, bombardovanie zamilovanými smskami či mailami silnejšie pohlavie baví iba chvíľu. Po čase si o vás začne myslieť, že ste zúfalka, neistá, bez neho stratená a nakoniec neskutočne otravná. Začne si s vami robiť čo chce a prestane si vás vážiť. A to je najkratšia cesta ku koncu vášho vzťahu.

Rada číslo 2: Všetko s ním treba prediskutovať

Typický ženskú vetu: „Musíme sa porozprávať!“ väčšina mužov z duše nenávidí. Aj vy rady všetko s mužmi chcete prediskutovať? Prečo vám nezavolal? Prečo bol mrzutý? Prečo sa otočil za tou ženskou? Či chodí s vami alebo nie? A tak ďalej. To, že niekedy váš partner nemá náladu a je na vás zlý, nemusí hneď znamenať vašu prehru, ale napríklad prehru v hokeji.

Prečítajte si aj: Ako zbaliť na celý život chlapa?

Rada číslo 3: Odhaľte mu všetky svoje tajomstvá

Ste úprimná osoba v duchu „čo na srdci, to na jazyku“? Váš partner vo vás môže čítať ako v otvorenej knihe? A ešte sa s vami nenudí? Tým nechceme povedať, že úprimnosť je zlá vlastnosť, ale všetko vášmu partnerovi netreba vešať na nos. Najmä na začiatku vzťahu a najmä čo sa týka vášho predchádzajúceho sexuálneho života. Vždy si nechajte nejaké to tajomstvo pre seba, ktoré vám dodá iskru príťažlivosti. Muži totiž milujú tajomné sebavedomé ženy, ktoré si aj vo vzťahu dokážu zachovať istú mieru nezávislosti od nich.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom